בעיות בצירופו של בקהאם לטוטנהאם

מנג'ר טוטנהאם, הארי רדנאפ אומנם אמר ביום שישי שלוס אנג'לס גלאקסי תאפשר את העברתו של הקשר דיוויד בקהאם לטוטנהאם הלונדונית, אך בעיות ביטוח כנראה ימנעו זאת. בינתיים: בקהאם יתאמן עם התרנגולים

יום ראשון 09 ינואר 2011
מערכת TELESPOR͔
מנג'ר טוטנהאם, הארי רדנאפ, הודיע היום כי, ככל הנראה, דיוויד בקהאם לא יוכל להצטרף למועדון.

ביום שישי בישר רדנאפ שדיוויד בקהאם, הקשר הוותיק שמשחק בלוס אנג'לס גלאקסי, למעשה סיכם בקבוצתו. על פי דיווחים בכלי תקשורת האנגלית, קשר נבחרת אנגליה לשעבר, סיכם את כל תנאיו בשורות טוטנהאם הלונדונית והביע את הסכמתו להצטרף ל"תרנגולים" כחלק מהסכם השאלה בין שני המועדונים.

אלא שהיום התברר כי לא ניתן לבטח את השחקן בסכום סביר בעۧבות הפציעה שעבר בעונה שעברה במילאן ולכן, בשלב זה, בקהאם רק יצטרף לאימוני טוטנהאם. רדנאפ אמר כי: "לצערנו הרב בקהאם לא יצטרף אלינו".

בהתאם לתנאי ההסכם, בקהאם היה אמור להיות מושאל מהגלאקסי לטוטנהאם עד לסיומה של הפגרה ב- MLS בחודש מרץ, כאשר במהלך החודשיים בהן ילבש את מדי הקבוצה האנגלית יוכל לקחת חלק בלא פחות מ-11 משחקים, בין היתר יתמודד מול קבוצתו לשעבר מנצ'סטר יונייטד. 
 
תנאי המעבר סוכמו, כאשר על פי הדיווחים באנגליה, בקהאם בן ה-35 יקבל שכר שבועי של ȱ20 אלף יורו, בעוד הגלאקסי יקבלו 500 אלף יורו תמורת ההשאלה.

צילום: GETTYIMAGES
.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8