מכבי לשחקנים: מי תרצו כמאמן?

בלעדי: הנהלת מכבי תל אביב התייעצה עם שחקנים בכירים לגבי המאמן המועדף עליהם. שחקנים בעד גיא לוזון ונגד רוני לוי. אוהדים תקפו מילולית את עוזי שעיה

יום רביעי 05 ינואר 2011
ߩלמה חסיד
24 שעות אחרי הפרידה מאבי נמני, הבלגאן במכבי תל אבߙב חוגג. היום (רביעי) הגיע העניין לשיא חדש, כאשר שחקנים בכירים במועדון התבקשו לחוות דיעה לגבי מי המאמן המועדף עליהם ואת מי הם לא רוצים כמאמן, בתרגיל שמזכיר את האח הגדול. 

השחקנים נשאלו על ידי אחד מאנשי הניהול, את מי הם מעדיפים כמאמן.Ƞמתברר כי שחקנים בכירים בקבוצה מתנגדים נמרצות למינויו של רוני לוי עקב סכסוכים ישנים. יצחק שום לא מקובל על ברק יצחקי, אשר מסוכסך עמו ורוב השחקנים מעדיפים את גיא לוזון הידוע כמאמן פסיכולוג המחובר מאוד לשחקניו.

גורם בקרית שלום אמר היום ל- TELESPORT : "מכבי תל אביב נראית ביום שאחרי אבי נמני כמו ספינה בלב ים שהקרבניט הושלך אל המים ולא יודעים מי ינווט את הספינה". 

בתוך כך, במהלך משחק חצי גמר גביע הטוטו הערב מול מכבי פתח תקווה, הקיפו מספר אוהדי מכבי ת"א את המנכ&quɯt;ל עוזי שעיה בטענות כלפיו כי בעבר השמיע הבטחות כי יעזוב את הקבוצה במידה ואבי נמני יפוטר וכי עליו לעמוד בהן.

האוהדים פנו גם ליעקב בוזגלו, אביו של מאור, והטיחו בו: "פתחת שמפניות אחרי פיטוריו של אבי נמני אתמול, ולמרות זאת הבן שלך פתח על הסӤסל".

ללא קשר לזהות המאמן שיהיה על הקווים ביום שני, הקשר האריס מדוניאנין צפוי לחזור ולשחק במשחק ליגה, לאחר שלא היה בסגל במשחק מול מכבי חיפה. מי ששובץ לשפוט את המשחק המסקרן הזה הוא השופט הבכיר מאיר לוי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8