12 המלצות WINNER לראשון

משחקי הליגה הפינית, הליגה הרוסית, גביע הטוטו בישראל, הליגה האוסטרית, הליגה השבדית ועוד, במסגרת המלצות ה-WINNER שלנו ליום ראשון

יום ראשון 01 אוגוסט 2010

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

 ראנדרס - נורדסלנד - X (יחס 2.75)

ראנדרס פתחה את הליגה עם ניצחון 3-2 על ברונדבי ועם תיקו 1-1 לאחר מכן מול אודנסה. נורדסלנד שתשחק מולה היום פתחה עם ניצחון גדול 4-1 על סילקבורג אך הפסידה במחזור השני 2-1 מול סונדריסקה בבית. שתי הקבוצות משחקות בליגה האירופית, ראנדרס הפסידה 3-2 ללוזאן הבלגית בבית והיא תפגוש אותה בשבוע הבא בגומלין. נורדסלנד מהצד השני הפסידה לספורטינג ליסבון מפורטוגל 1-0 והיא תפגוש אותה גם כן, בשבוע הבא. שתי הקבוצות נפרדו בתיקו בעונה שעברה בשני המשחקים, ראנדרס סיימה במקום העשירי בטבלה, נורדסלנד סיימה במקום השביעי. שתי הקבוצות לא הירבו בהחתמות בקיץ האחרון, אין יותר מדי חדש בשתי הקבוצות ולדעתי המשחק יהיה מאוד שקול ולא יוכרע.

ראפיד וינה - זלצבורג - 2 (יחס 2.30)

ראפיד פתחה את העונה הזו עם שני הפסדים רצופים כשהיא סופגת שישה שערים וכובשת שער אחד, האלופה, זלצבורג מהצד השני שיחקה משחק אחד וסיימה אותו בתיקו מאופס. שתי הקבוצות משחקות באירופה, ראפיד תארח בשבוע הבא למשחק גומלין את בארו אחרי תיקו 1-1, זלצבורג שמשחקת בליגת האלופות סיימה בתיקו 1:1 בניקוסיה והיא תארח אותה בשבוע הבא לגומלין. ראפיד החתימה בקיץ האחרון שישה שחקנים, חמישה מהם אוסטרים ואחד מפורטוגל, זלצבורג מהצד השני התחזקה בכמה שחקנים מאירופה, הבולט בהם הוא דה סילבה ההולנדי שהגיע מאלקמאר. ארבעה משחקים היו בין שתי הקבוצות בעונה שעברה, רק משחק אחד הוכרע בו ניצחה זלצבורג בחוץ 1-0. ראפיד לא נראית טוב בפתיחת העונה הזו, זלצבורג חזקה ממנה ולדעתי היא מסוגלת לקחת פה את כל הקופה.

מאלמו - גאיס - 1 (יחס 1.30)

מאלמו מדורגת במקום השני בטבלה כשהיא עם שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא מפסידה פעמיים לסירוגין. לפי הסדר הזה, היום תורה להפסיד אך לדעתי זה לא הולך לקרות. היא תארח היום את גאיס שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשזו מנצחת במחזור האחרון, זאת אחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. מאלמו קבוצה ביתית מצויינת, היא שיחקה שמונה משחקי בית וניצחה בשבעה ולא הפסידה. גאיס בחוץ עם מאזן של 3-1-4. בסיבוב הקודם זה נגמר בתוצאת תיקו מאופסת ונתון מעניין אומר שחמשת המשחקים האחרונים בין השתיים, לא הוכרעו. המשחק האחרון בין השתיים שהוכרע, היה לפני שלוש שנים ! לדעתי הפעם הנתון הזה ישתנה כשמאלמו תשיג ניצחון ביתי.

ספורטינג פינגל - שמרוק רוברס - X (יחס 2.65)

ספורטינג פינגל מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא משיגה רק נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים. היא תארח היום את שמרוק, השניה בטבלה שמגיעה למשחק היום בכושר טוב בליגה אחרי ארבעה ניצחונות רצופים והפסד ליובנטוס בליגה האירופית ביום חמישי האחרון. שמרוק עם משחק אחד פחות מאשר למוליכה מה שאומר שניצחון היום מעלה אותה למקום הראשון. פינגל משיגה עד כה מאזן ביתי שעומד על 4-3-3, שמרוק בחוץ משחקת טוב והיא מפסידה רק פעם אחת ב-11 משחקים עם מאזן של שישה ניצחונות וארבע תוצאות תיקו. כל ארבעת המשחקים שהיו בין השתיים לא הוכרעו. כולם נסתיימו בתיקו כולל זה שבסיבוב הקודם. האם זה יקרה גם הפעם ? למה ללכת נגד כזאת סטטיסטיקה. אני מסמן כאן X.

ספרטק מוסקבה - צסק'א מוסקבה - 2 (יחס 2.45)

דרבי רוסי מעניין ביותר בו תארח ספרטק מוסקבה שמדורגת במקום השישי בטבלה את צסק'א מוסקבה שמדורגת במקום הרביעי. ספרטק מגיעה למשחק היום אחרי תיקו וניצחון, זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. צסק'א מהצד השני מפסידה במחזור הליגה האחרון 2-1 מול נאלצ'יק, זאת אחרי שלושה ניצחונות ותיקו. ספרטק משיגה העונה בבית מאזן של 4-1-2 לעומת צסק'א שבחוץ משיגה מאזן מרשים של חמישה ניצחונות והפסד אחד. בארבעת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים, ניצחה קבוצת החוץ, בפעם האחרונה זה היה בעונה שעברה בו ניצחה צסק'א 3-2. לפני שנתיים היא ניצחה שם בקלות 5:1. נתון נוסף, צסק'א לא הפסידה מול ספרטק בחוץ כבר שש שנים. יהיה משחק מאוד מעניין ואני הולך עם הפייבוריטית כאן (לדעתי), צסק'א מוסקבה.

להאטי - אינטר טורקו - 2 (יחס 2.00)

להאטי משיגה ניצחון חשוב במחזור האחרון כשלפני כן היא מפסידה בשלושה משחקים. היא מדורגת כרגע במקום האחרון בטבלה והיום היא תארח את אינטר טורקו שבמקום השישי . טורקו מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים ושני ניצחונות לסירוגין. להאטי בבית עם מאזן עלוב מאוד של ניצחון אחד, תיקו אחד ושישה הפסדים. טורקו בחוץ עם מאזן של 3-1-3. ללהאטי יש גם ניצחון חוץ אחד בלבד העונה אותו היא השיגה דווקא מול אינטר טורקו העונה, 3-1. לפני כן ניצחה אינטר טורקו בשלושה משחקים רצופים ככה שהניצחון של להאטי על טורקו במחזור האחרון היה היחיד מולה בשלוש השנים האחרונות. להאטי מגיעה למשחק היום חדורת מוטיבציה אך לטורקו יש תוכניות אחרות מאשר לאבד נקודות מול סוגרת הטבלה. אני מסמן כאן 2.

מיפה - טמפרה יונייטד - 2 (יחס 2.30)

מיפה מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא אחרי תיקו והפסד בשני המחזורים האחרונים. היא תארח היום את טמפרה שבמקום הרביעי בטבלה כשזו בכושר טוב עם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. מיפה בבית עם מאזן של ניצחון אחד בלבד בשבעה משחקים, טמפרה בחוץ עם מאזן של 4-1-3. מיפה לא בכושר טוב וגם בית היא לא הכי מרשימה. טמפרה אמנם לא להיט אך שווה לשים פה את ההימור עליה. היא נראית טוב מאוד לאחרונה ויכולה בהחלט לעקוץ את מיפה בחוץ.

מכבי חיפה - הפועל עכו - 1 (יחס 1.30)

מכבי חיפה יוצאת לדרך בגביע הטוטו אחרי שניצחה 1-0 את דימנו מינסק ביום חמישי האחרון. היום תשחק מולה הפועל עכו, אחת הקבוצות החלשות בליגה העונה שמועמדת לרדת. מכבי חיפה התחזקה בלא מעט שחקנים בקיץ האחרון, בינהם עידן ורד שהגיע מבית'ר ירושלים, קאנוטו שהגיע מארגנטינה, אוסאי שהגיע מטוונטה ואפילו בנאדו שחזר לסיים את הקריירה כאן. עכו לא ממש התשתנה מהעונה שעברה, גם השחקנים שהיא החתימה לקראת העונה הזו הם לא שחקנים גדולים במיוחד. חיפה לדעתי תפתח את העונה בגביע הטוטו עם ניצחון קטן לקראת הגומלין מול הקבוצה מבלארוס.

רוזנבורג - הוגסונד - 1 (יחס 1.15)

מוליכת הטבלה רוזנבורג נמצאת בכושר מצויין בליגה והיא אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים ללא הפסד מפתיחת העונה. היא תארח היום את הוגסונד שמדורגת במקום העשירי בטבלה. הוגסונד אמנם אחרי ניצחון במחזור האחרון, אך הוא הגיע אחרי תיקו והפסד לפני כן. רוזנבורג בית קבוצה חזקה מאוד. היא ניצחה בשישה משחקים מתוך תשעה ביחס שערים מטורף של 20-4. הוגסונד בחוץ ללא ניצחון העונה ועם שישה הפסדים בתשעה משחקים. גם כאן, כמו במשחק הקודם, לא צפויה הפתעה.

אלפסבורג - גפלה - 1 (יחס 1.30)

אלפסבורג מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו והפסד בשני המחזורים האחרונים. הי אתארח היום את גפלה החלשה שמדורגת במקום הלפני אחרון כשזו מפסידה בשני המחזורים האחרונים והיא עם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. גפלה בחוץ עם מאזן של 3-1-4, משחקת בחוץ טוב יותר מאשר במשחקי הבית שלה. אלפסבורג בבית ללא הפסד העונה ועם חמישה ניצחונות בשמונה משחקים. אלפסבורג צפויה לדעתי לחזור לעצמה אחרי הנקודה בשני המחזורים האחרונים ולמרות שגפלה משיגה את הנקודות שלה בעיקר בחוץ, הפעם זה לא ילך לה.

מכבי ת'א - מכבי נתניה - 1 (יחס 1.45)

המבחן של מכבי ת'א סוף סוף יעמוד מול קבוצה ישראלית, אך היא בכל זאת תעלה למשחק היום בהרכב מעט חסר בכדי לשמור את השחקנים לקראת הגומלין מול אולימפיאקוס בשבוע הבא. מכבי ת'א הפסידה ביוון 2-1 במשחק בו היא שיחקה לא רע בסך הכל עד שהיא נשארה בעשרה שחקנים. כבר ציינו רבות את השחקנים החדשים שהגיעו למכבי ת'א, יש שם חומר שחקנים מעולה. גם בנתניה לא חסרו בקיץ האחרון יותר מדי ונתניה הביאה מספר שחקנים חדשים. מכבי ת'א תשחק ללא ברק יצחקי שמורחק עוד מהעונה שעברה, במקומו יעלה לשחק יובל אבידור. אלירן עטר צפוי לעלות למשחק כמחליף אם יתברר שהוא כשיר. מאור בוזגלו ותמיר כחלון שלא פחתו ביום חמישי מול היוונים יפתחו במשחק היום. בהגנה של מכבי ת'א יואב זיו וקלמי סבן וניבאלדו לא יפתחו. בנתניה כפי שציינתי קודם ישחקו כמה שחקנים חדשים, בינהם השוער הבוליביאני קרלוס אריאס. בקישור של נתניה ישחקו שלושה שחקנים חדשים, קובי דג'אני, אופיר עמרם ומאור אסור. גם ההרכב השני של מכבי ת'א הוא הרכב מצויין, יש שם כמה כישרונות גדולים. להערכתי, הסגל הזה של מכבי ת'א יכול לנצח את הסגל הראשון של נתניה.

לוקומוטיב מוסקבה - רוסטוב - 1 (יחס 1.35)

לוקומוטיב מוסקבה מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא מנצחת בשלושה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את רוסטוב שבמקום התשיעי בטבלה כשזו מפסידה בשני המחזורים האחרונים. מוסקבה בבית משחקת מצויין ומאזנה עומד על חמישה ניצחונות בשישה משחקים. רוסטוב בחוץ עם מאזן של 2-1-3. רוסטוב לא קבוצה רעה בסך הכל, אך היא בכושר לא טוב. לוקומוטיב נמצאת בכושר מצויין, במיוחד בבית ולדעתי זה יגמר בניצחון ביתי.


תגובות

9

טלספורט בפייסבוק