המועמדים: ברקוביץ', לוזון, לנדאו ודיין

ועדת האיתור סיימה את עבודתה, ותציג 4 מועמדים לתפקיד מאמן נבחרת הצעירה: אייל ברקוביץ', מישל דיין, גילי לנדאו וגיא לוזון, שייבחר כמעט בוודאות

יום ראשון 01 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
ועדת האיתור בראשות ג'קי בן-זקן סיימה את עבודתה בחיפוש מאמנים, המועמדים לאמן את הנבחרת הצעירה. 

ועדת האיתור תציג את 4 המועמדים הסופיים. גילי לנדאו ומישל דיין חסרי סיכוי כמעט לחלוטין אך שמותיהם יופיעו בפני הנהלת ההתאחדות לכדורגל. אייל ברקוביץ', שאינו מחזיק בתעודת פרו, אך הוא עשוי לזכות בתמיכה מסויימת באם יסכים להמשיך את קורס הפרו עד העונה הבאה (קיץ 2011). 

המועמד שייזכה כמעט בודאות בתפקיד הוא אחיינו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, ומדובר כמובן בגיא לוזון, שהסיכוי שהוא לא יתמנה למאמן הנבחרת הצעירה משול לסיכוי שאבי לוזון ימנה את עצמו למאמן נבחרת ישראל. 

ג'קי בן זקן אמר: "הסתבר, על אף הביקורות המוקדמות כי המאמנים התייחסו ברצינות לעבודת הוועדה. הוועדה רואה במועמדים הללו מועמדים לאימון הנבחרת הצעירה והינם ראויים לאמן נבחרות צעירות יותר אפילו".

מוקדם הבוקר: התכנסות ועדת האיתור

ועדת האיתור למציאת מאמן לנבחרת האולימפית התכנסה היום (ראשון) במרכז המסחרי באשדוד והמשיכה להיפגש עם מועמדים פוטנציאליים לתפקיד. ג'קי בן-זקן, שחר בן-עמי ויורם אורנשטיין יצטרכו לדווח ביום רביעי הקרוב, ה-4 באוגוסט, על שלושת המועמדים הסופיים לתפקיד מאמן הנבחרת.

השלושה נפגשו כבר עם גיא לוזון, המועמד המוביל לאימון הנבחרת, וכן עם שייע פייגנבוים, ניר לוין, אייל ברקוביץ' וגילי לנדאו. ישנם מועמדים נוספים לתפקיד.  אך כאמור החלטה על שלושה מועמדים סופיים תתקבל ביום רביעי.

בתוך כך, היום החלה מכירת הכרטיסים והמנויים לקראת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה 2012, תחת הדרכתם של לואיס פרננדס וטל בנין. כזכור, הנבחרת שבוצה בבית ביחד עם נבחרות קרואטיה, יוון, לטביה, גיאורגיה ומלטה, ומשחק הפתיחה ייערך ביום החמישי, ה-2.9.2010, באצטדיון רמת-גן.

מחיר מנוי מבוגר למשחקיה הביתיים של נבחרת ישראל במוקדמות היורו ביציע המערבי עולה 605 ש"ח, בעוד ביציע המערבי מחיר מנוי מבוגר עומד על 385 ש"ח. מנוי ילד\חייל נמכר ליציע המזרחי בלבד במחיר של 192 ש"ח. מחיר כרטיס בודד למבוגר ביציע המערבי יעמוד על 132 ש"ח ו-88 ש"ח ליציע המזרחי. כרטיס חייל\נוער ליציע המזרחי יהיה 44 שקלים בלבד. המכירה מתבצעת במשרדי הכרטיסים "לאן" ו-"הדרן".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק