משחק קריטי. מאמין שננצח

נבחרת הכדורסל של ישראל, קיימה הבוקר בבארי אימון קליעות באולם שבו ייערך המשחק. יותם הלפרין: "המשחק הערב מאוד חשוב עבורנו. מקווה שנפתח ברגל ימין". היום מתוכננת להיערך הפגנה מול האולם שבו תשחק ישראל

יום שני 02 אוגוסט 2010
שלמה חסיד

נבחרת הכדורסל של ישראל בהדרכתו של אריק שיבק, תפתח הערב את הופעותיה בקמפיין מוקדמות היורובאסקט, עם משחק לא פשוט מול נבחרתה המקבילה של איטליה.

הנבחרת נחתה אמש בעיר בארי, והבוקר (שני) ערכה אימון בכורה באולם שבו ייערך המשחק.  למעלה מ-200 שוטרים ומאבטחים מקומיים חמושים, מאבטחים את הנבחרת ואת סביבות בית המלון שבו היא שוכנת.  בנבחרת נערכים להפגנה אנטי ישראלית שמתוכננת להערב, מול האולם שבו תשחק ישראל מול האיטלקים.

יותם הלפרין, רכזה של אולימפיאקוס שצפוי להיות הרכז הפותח של שיבק, אמר לקראת המשחק הערב: "אנחנו מתכוננים למשחק. האווירה בנבחרת מצוינת. המשחק הערב הוא משחק מאד חשוב עבורנו. חשוב לנו להתחיל את הקמפיין הנוכחי ברגל ימין, במשחק טוב שייתן לנו ביטחון להמשך הדרך. אני יודע שכל שחקן ושחקן בנבחרת ייתן את כל כולו לאחר חודש ויותר שעבדנו קשה ביחד. נבוא מרוכזים אנחנו יודעים מה המטרות של המשחק הזה ונקווה שננצח הערב".

מאמן הנבחרת, אריק שיבק אמר לאחר אימון הבכורה על אדמת איטליה: "את האימונים המסכמים קיימנו באולם 'נוקיה' במהלך סוף השבוע האחרון. קיימנו אימון באולם בבארי ובבוקר המשחק נערוך אימון קליעות, נכיר את הסלים, נכיר את האולם ונחזור על הדברים העיקריים של תוכנית המשחק. כבר בדרך לכאן הרגשנו את הדריכות ואת האווירה לקראת המשחק מחר ".

סגל נבחרת ישראל: רביב לימונד. יוגב אוחיון. יובל נעימי. דיוויד בלות'נטל. גיא פניני. עומרי כספי. טל בורשטיין. ליאור אליהו.  יותם הלפרין. אלישי כדיר. יניב גרין. אורי קוקיה. בוריס רותבארט.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק