רוצים לפתוח את הקמפיין ברגל ימין

מרקו בלינלי, כוכבה של נבחרת איטליה מטורונטו ראפטורס, בטוח בנבחרת שלו לקראת המשחק הערב מול ישראל: "נבחרת איטליה הנוכחית מוכשרת יותר מבעבר". על ישראל: "כספי ובלות'נטאל מצויינים וצריך להתכונן"

יום שני 02 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 הערב (21:30) תפתח נבחרת איטליה את דרכה במוקדמות יורו 2011 עם משחק חוץ לא פשוט מול נבחרת איטליה, שיצאה לעידן חדש אחרי הכישלון להעפיל לקמפיין הקודם. למרות שהיא נמצאת באחת מתקופות השפל שלה, איטליה בהדרכתו של המאמן החדש סימונה פריג'יאני היא עדיין פייבוריטית בביתה מול ישראל.

שני הכוכבים הגדולים של האיטלקים הם מרקו בלינלי ואנדרה בארניאני, שמככבים בקבוצת טורונטו ראפטורס מה-NBA. בלינלי, התראיין לתקשורת האיטלקית והתייחס למשחק שמצפה לנבחרת שלו מול ישראל: "אנחנו קצת מתוחים משום שמדובר במשחק ראשון, אבל יש פה נבחרת נפלאה עם צוות אימון נהדר ואני מאמין שנעשה את העבודה".

בלינלי, התבקש להתייחס ליריבה הישראלית הערב ואמר: "מדובר בנבחרת טובה מאוד עם כישרונות רבים. כספי ובלות'נטאל הם שחקנים מצויינים אבל אני צריכים להתכונן לנבחרת ישראל כיחידה משום שכולם יכולים להסב לנו נזק"

בלינלי נשאל על ההבדל בין איטליה הנוכחית לאיטליה של שנים עברו ואמר: "איטליה הנוכחית היא נבחרת מוכשרת יותר עם שני שחקנים מה-NBA. גם השחקנים הצעירים שלנו מוכשרים וכיחידה אחת אנחנו בהחלט מסוגלים להתחבר ולעשות צרות".

נבחרת ישראל, נחתה רק אתמול בבארי שם ייערך המשחק הערב. במחנה הישראלי חוששים מהפגנה אנטי ישראלית שמתוכננת להתקיים סמוך למגרש בו ייערך המשחק. לא פחות מ-200 שוטרים מקומיים אמורים לאבטח את המשחק ולהעביר אותו בשלום".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק