כהן: הניצחון מספק

המאמן הצהוב אמנם היה מרוצה מהניצחון, אך לא מהיכולת של חניכיו ב-0:1 על הכח עמידר רמת גן. נמני: הצלחנו להישאר בצמרת הגבוהה. רוסו: לא היינו טובים. העיקר שניצחנו. מלמיליאן: אסור לוותר

שבת 03 פברואר 2007
אשר גולדברג

במכבי תל אביב היו מרוצים אמנם מהניצחון 0:1 על הכח עמידר רמת גן, אך לא מהיכולת.

אלי כהן: "לצערי משחק ההתקפה שלנו לא היה טוב ונמאס לי לתרץ את זה כבר, אבל כנראה שאין לנו יכולת הבקעה מזהירה. גם ניצחון כזה מספק אותי, אבל חבל כי היינו צריכים להוביל כבר בחלק הראשון של המשחק".

לגבי אבי נמני, שמהרגע שנכנס עורר שינוי בקבוצה, אמר כהן: "היכולת של אבי על הקבוצה היא מדהימה. לא הייתי אמור להלביש אותו היום וכנראה שהוא המזל שלנו. איליץ' לא שיחק קרוב לחודש ורואים את היכולת הטכנית שלו ואני בטוח שהוא ישפר אותנו בצורה בלתי רגילה". 

אבי נמני: "הייתה היום רוח מטורפת וקשה לשחק כך. המטרה הייתה ניצחון וזה גורם לנו להישאר בצמרת הגבוהה. לא התאמנתי עשרה ימים ושיחקתי בזכות הזריקה. זה יישמע מצחיק אם נדבר על אליפות. ניתן לזמן לעשות את שלו".

ג'ובאני רוסו, שנבחר לשחקן המצטיין: "לא היינו טובים היום, אבל מכבי תל אביב רוצה תמיד אליפות. העיקר שניצחנו".

אכזבה גדולה בהכח

אכזבה גדולה ודממה כבדה בחדר ההלבשה של הכח עמידר רמת גן.

השחקנים ישבו כמו אחרי הלם וחיפשו נקודות דמיוניות בחלל החדר. חברי ההנהלה ניסו לעודד, לקראת שבוע ההכנות הלא קל הצפוי. הכותרת בשיחות בחדר ההלבשה הייתה - בשבוע הבא מלחמת עולם עם מלמיליאן בחוץ מול כפ"ס ואלי אוחנה.

אורי מלמיליאן אמר בסיום המשחק לTELESPORT: "המצב בטבלה אינו טוב וזו עובדה. יכול להיות שיש בקבוצה שחקנים שלא מודעים למאבק מתחת לקו האדום. בסה"כ צריך להמשיך ולא לוותר, לעבוד קשה ולהבין שרק ניצחונות יחלצו את הקבוצה מירידה לליגה הלאומית".

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

 

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק