אוזיל יגיע למדריד בקיץ הבא

גרמני נוסף בברנבאו? אחרי שקשר נבחרת גרמניה וורדר ברמן, מסוט אוזיל, הודיע כי הוא יכבד את חוזהו שמסתיים בקיץ הבא, בעיתון ה"אס" הספרדי כבר מדווחים כי הוא צפוי להגיע בהעברה חופשית לריאל מדריד

יום שני 02 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

מסוט אוזיל, הלהיט של נבחרת גרמניה במונדיאל האחרון ואחד מכוכביה של קבוצת ורדר ברמן הגרמנית, הודיע בסוף השבוע האחרון כי הוא יכבד את חוזהו, שמסתיים בסיום עונת המשחקים הקרובה, קיץ 2011, ולאחר מכן יעבור לקבוצה גדולה יותר.

היום כבר מדווח בעיתון ה"אס" הספרדי כי ריאל מדריד עוקבת אחר העניין ואף צפויה לפתוח במו"מ עם הכשרון הגרמני כבר בחודש ינואר, במטרה להחתימו בהעברה חופשית ולצרף אותו לסגל הבלאנקוס בחודש יוני הבא.

על-פי החוקה, שחקן שמסתיים את חוזהו ב-30.6 בסיום אותה שנה, רשאי לנהל מו"מ עם כל מועדון בו יחפוץ החל מה-1.1, כחצי שנה לפני סיום תוקפו של החוזה. ריאל מדריד והשחקן עשויים לנצל זאת ולהודיע על העברתו של הקשר כבר בתחילתה של שנת 2011. בכך הוא עשוי להצטרף לשחקן גרמני נוסף שהגיע הקיץ לסנטיאגו ברנבאו, סמי ח'דירה שעבר משטוטגארט.

ללא כל קשר למעברו האפשרי לריאל מדריד, אמר אוזיל על חברו לנבחרת שהצטרף בסופה"ש האחרון למוריניו בריאל מדריד: "אני שמח מאוד בשבילו ומאחל לו בהצלחה. זה כבוד גדול לכדורגל הגרמני שמועדוני הצמרת של אירופה מעוניינים בנו".

צילום: GettyImages

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק