הוועדה לאיתור גיא לוזון

מחר תבוא לקיצה אחת הפארסות המביכות בתולדות הכדורגל הישראל, עם בחירתו הצפוייה של גיא לוזון למאמן הנבחרת האולימפית. העיקר שמישל דיין וגילי לנדאו היו "מועמדים"

יום שלישי 03 אוגוסט 2010
אסף בילגורי
 הנהלת ההתאחדות תתכנס מחר כדי לבחור את מאמן הנבחרת הצעירה ובכך היא תשים סוף לאחד מהסאגות הכי מביכות ומבזות בתולדות הכדורגל הישראלי. והיו הרבה כאלה לצערנו. 

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון, מינה את וועדת האיתור למינוי מאמן לנבחרת האולימפית כדי לא להיות מעורב כביכול בהליך המינוי הצפוי של אחיינו למשרת מאמנה הבא של הנבחרת האולימפית. לאורך כל השנים, ההחלטות בעניין מאמנים היו מתקבלות ע"י היו"ר והסגן שלו. אן באמת אין בעיה במינוי של גיא לוזון, מדוע במקרה הזה אבי לוזון לא ממנה כמו גבר את האחיין שלו ועומד בעצמו בחזית הביקורת הציבורית?

מה שעוד יותר אבסורד ומרתיח בסאגה הזו היה המינוי של חזי מגן בתחילה ליו"ר וועדת האיתור. אותו חזי מגן, שהיה הבוס של גיא לוזון בבני יהודה ומינה במקום האחיין הצעיר למשפחת לוזון את דרור קשטן משום שגם הוא ידע כמובן שלוזון הולך לאולימפית. מגן, וזה יש לומר לזכותו, התעשת והחליט להוציא את עצמו מהרפש הזה והחליט להתפטר מוועדת האיתור.

לוזון לא וויתר וכינס ועדה חדשה שבראשה עמד ג'קי בן זקן, יחד עם יורם אורנשטיין ושחר בן עמי. שלושה מגה עסקנים.  בהתאחדות קיוו שיהיו בובות ללא משרה שיסכימו להשתתף בתיאטרון הזה ואכן היו כאלה.  מאמנים עם רזומה ועבר מפואר כמו מישל דיין, אקס הפועל ירושלים וגילי לנדאו אקס הפועל ת"א, יבואו מחר למשרדי ההתאחדות רק כדי לשמוע שלוזון הוא מאמנה הבא של האולימפית. אני מקווה שהם יקבלו את זה בצורה יפה ויאמינו שהם אכן היו "מועמדים". זה יהי סופר של הליך סופר מביש ומביך שלא הוסיף כבוד לאיש.

כי אני כבר לא מאמין ללוזון וחבורתו. אתם מאמינים?

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק