הפכנו לקבוצה הבכירה בעיר

בהפועל הרצליה מתמוגגים מהניצחון ביום שישי בדרבי על היריבה העירונית: "פעם הרצליה היתה רק מכבי, היום הרצליה היא הפועל". בני טבק, המאמן: "חשבתי שיהיה לנו יותר ߧשה מול מכבי"

יום ראשון 09 ינואר 2011
שלמה חסיד
 הפועל הרצליה היא הלהיט החם של הליגה הלאומית ובמיוחד של העיר הרצליה. ביום שישי, ניצחה הפועל הרצליה 0:1 את מכבי, בדרבי של העיר וכך שמה פלומבה על כך שהיא הקבוצה הבכירה בעיר.

אלי חיו חמו, יו"ר הקבוצה והרוח החיה בה, אמר היום: "הפכנו לקבוצה הבכירה של העיר. כל מי שמסתובב בעיר שם לב לכך שהפועל עשתה מהפך. פעם הרצליה היתה רק מכבי, היום הרצליה היא הפועל וזה לא רק הניצחון בדרבי".

ȼstrong>יש להפועל הרצליה זכות קיום בלאומית?

"בהחלט. עובדה שביום שישי קר וסוער הבאנו 800 אוהדים וזה עוד שהיה שידור בערוץ הספורט. אם לא היה שידור היו יותר אוהדים שלנו. יותר ויותר אנשים אוהבים את מה שאנחנו עושים ומצביעים ברגליים וזהȠמחמם את הלב".

בני טבק, מאמן הקבוצה מרגיש נהדר: "מה שמדהים שניצחנו את הדרבי ללא שלושה שחקנים חשובים מאוד. לא חשבתי שזה מה שיהיה. חשבתי שיהיה לנו קשה יותר. אני שבע רצון וגאה בבחורים. הם עשו עבודה יפה מאוד".
Ȋ
המטרה שלכם היא ליגת העל?

"אל תצחיק אותי. המטרה שלנו היא להישאר בליגה. אם נפתיע וניכנס לפלייאוף העליון זו תהיה הפתעה עבורנו. אנחנו נעבוד על המגרש ולא בדיבורים"

מה אתה אומר על מה שקורה במכבә ת"א כסמל של המועדון?

"כשלוני הרציקוביץ הציע לי לעזוב את מחלקת הנוער של מכבי ולהתמנות כמאמן הבוגרת אחרי ניר קלינגר לא הסכמתי ואני יודע למה. מה שקורה היום במכבי לא שונה ממה שקרה אז".

שלמה שרף, הפרשן הלאומי מסכם: "הפועל הרצליה זה סיפור יפה מאוד. מגיע להם כל הקרדיט. הם עלו מליגה  א' וחשבו שיהיו יורדים בטוחים אבל שוב הוכח בכדורגל שאין שמות ואין מספרים. הכול על הנייר. מה שחשוב זה מה שקורה על הדשא. הם באים לכל משחק כאילו זה גביע העולם. נלחמים ומתאבדים על הכדור ובסוף עושים גם תוצאות יפות. סך הכול זו ליגה חלשה ולכן שבא צוות מלוכד שרעב להצלחות, יותר קל לו להצליח".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק