למרות אליהו וכספי ניצחנו

נבחרת ישראל חזרה מאיטליה אחרי הניצחון הגדול במוקדמות היורובאסקט, 79:71, וכבר מסתכלת קדימה אל עבר המשחקים הבאים. שיבק: "אל תפעילו על השניים יותר מדי לחץ". יוגב אוחיון: "חשוב לפתוח בצורה כזאת"

יום שלישי 03 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 נבחרת ישראל חזרה היום לארץ (שלישי) אחרי הניצחון הגדול שרשמה בבארי, איטליה, אחרי 25 שנה שלא הצליחה לעשות זאת בחוץ מול היריבה האיטלקית - 79:71 במוקדמות היורובאסקט. 

מאמן נבחרת ישראל, אריק שיבק, היה מאופק יותר היום ואמר בשדה התעופה: "זה ניצחון גדול אבל אנחנו צריכים לזכור שזה משחק אחד מתוך שמונה. כעת הלחץ עבר אלינו. כספי היה טוב מאוד בהגנה, צריך להוריד את הלחץ ממנו ומאליהו. הוכחנו שאנחנו קבוצה טובה אחרי שניצחנו למרות ששניהם לא היו טובים. האיטלקים מאוד העריכו את המשחק שלנו".

עמרי כספי, שסיים משחק פושר עם 9 נקודות אמר בארץ: "לא רציתי לקחת את המשחק בכח, ראיתי שלאחרים הולך יותר טוב. זה ניצחון חשוב מאוד ועכשיו יש לנו את לטביה ביום ראשון ואנחנו צריכים להמשיך בקו הזה".

טל בורשטיין, שהיה מצוין בדקות הסיום: "האמנו בעצמנו כל הזמן, גם אחרי הפתיחה הלא טובה האמנו בעצמנו וניצחנו. כולם מבינים את חשיבות המשחק הבא מול לטביה ויש לנו עכשיו זמן לנוח ולהתכונן, הרבה עבודה לפנינו". גם יוגב אוחיון הוסיף: "ידענו למחוק את הפיגור המוקדם והראנו המון אופי. היה לנו חשוב להתחיל בצורה כזאת את הקמפיין".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק