הגיע הזמן. אחרי ארבע שנים

המלצת WINNER NBA: הניקס לא ניצחה את הלייקרס מאז 2007, אבל הלילה היא מגיעה ללוס אנג'לס אחרי 9 נצחונות̠רצופים על קבוצות מהמערב. קובי בראיינט קלע בממוצע 35.5 נק' בששת הניצחונות הרצופים של קבוצתו על הניקס

יום ראשון 09 ינואר 2011
שלמה חסיד
 ניו יורק ניקס לא ניצחה את האלופה לוס אנג'לס לייקרס מאז פברואר 2007, אבל הלילה זו תהיה ניקӡ אחרת, עם אמארה סטודמאייר בפרונט, שמגיעה בתנופה אחרי 9 נצחונות רצופים על קבוצות מהמערב.

ביום שישי סטודמאייר קלע 23 נק' כשחזר לראשונה לפיניקס למשחק מולה, אבל מי שגנב את ההצגה היה ריימונד פלטון שהשלים טריפל דאבל לראשונה בחייו, בדרך ל-96-121 של ۧבוצתו. היה זה נצחונה הראשון של הניקס על הסאנס מזה שבע שנים.

לסטודמאייר ממוצע קריירה של 15.1 נק' מול הלייקרס, וזהו המאזן הגרוע ביותר שלו מול קבוצה כלשהי מהליגה. "הלייקרס קבוצה גדולה, אבל זה לא שאי אפשר לנצח אותה בסטייפל סנטר", אמר הכוכב. "אנחנו במומנטום טוב וננסה להפתיע".

לוס אנג'לס שיפרה לאחרונה את ההגנה שלה כשהשאירה 14 מ-15 היריבות שלה על פחות ממאה נקודות. ביום שישי ניצחה הקבוצה את ניו אורלינס 97-101, כשהיה זה ניצחונה השלישי ברציפות. פאו גאסול בלט עם 18 נק'.
בלייקרס בונים על כך שהניקס הם קבוצת ההגנה השניה הכי גרועה בליגה, שסופגת בממוצע 47.7 נק' מאזור הצבע מדי משחק. לקובי בראיינט ממוצע 35.5 נק' במהלך ששת הניצחונות האחרונים מול הניקס, כולל כמובן ה-61 נק' שקלע במדיסון סקוור גארדן בפברואר 2009.
<Ţr/> משחק מספר 63: לוס אנג'לס לייקרס - ניו יורק ניקס (7+). ההימור: 2

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק