יוצאים להמשיך את המסורת שלנו באירופה

מכבי חיפה המריאה הבוקר למשחק הגומלין שלה מול דינמו מינסק. גוסטבו בוקולי אמר לפני ההמראה: "מצפה לנו משחק לא פשוט, אבל אנחנו נעבור". אלישע לוי: "המשחק מול עכו נתן לי מחשבות חדשות לגבי ההרכב"

יום רביעי 04 אוגוסט 2010
קרבצ'יק אביחי
אחרי הניצחון ביום חמישי שעבר בקריית אליעזר מול דינמו מינסק, 0:1 מראשו של ולאדימיר דבאלשווילי, מכבי חיפה המריאה הבוקר (רביעי) למינסק לקראת משחק הגומלין במוקדמות הליגה האירופית.

גוסטבו בוקולי, אחד השחקנים הוותיקים והמנוסים בסגל של אלישע לוי, אמר הבוקר לפני ההמראה: "מצפה לנו משחק לא פשוט במינסק. ראינו במשחק בקריית אליעזר שהיריבה נמצאת בכושר טוב והיא מצויה בשלב מתקדם של העונה בארצה. למרות הקושי, אנו יוצאים עם תקווה שנצליח להמשיך את המסורת שלנו במשחקי גביע אירופה. אנו מסוגלים לעבור לשלב הבא בדרך להגשמת המטרות שהצבנו לעצמנו".

מכבי חיפה תיאלץ להסתדר גם במשחק הקרוב ללא השוער ניר דוידוביץ' וללא קשר הרכש, עידן ורד, כשהשניים יחזירו לפעילות מלאה בתוך מספר שבועות. תומר חמד, שהצטיין במשחק גביע הטוטו מול הפועל עכו, עשוי לפתוח בהרכב במקומו של מוחמד גאדיר.

במסיבת העיתונאים שנערכה אתמול, אלישע לוי נשאל על היכולת מול הפועל עכו בגביע הטוטו ביום ראשון האחרון ואמר: "המשחק מול עכו נתן לי מחשבות חדשות להרכב. אני מקווה שנמצא את ההחלטה הנכונה וההרכב המתאים כדי שנוכל להתקדם לשלב הבא".

לגבי פיטר מסיללה, שייתכן ויעזוב את הקבוצה לאחר המשחק לאור דיווחים שקושרים את שמו לסלטיק ובירמינגהאם,, התייחס אלישע לוי: "מסיללה יפתח בהרכב במינסק. אני לא שמעתי דבר לגבי עזיבה שלו אבל זה לא סוד שאם תימצא קבוצה מתאימה אנחנו לא נחזיק אותו כאן בכח. שיגיע הרגע נתמודד עם זה, נכון לעכשיו אין שום דבר ספציפי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק