דנין: מקדיש את השער לביתר

בהפועל היו מאוכזבים מהתיקו 1:1 הביתי מול כפ"ס שעלול להרחיק אותה מבית"ר. שום: אם רוצים להיאבק על אליפות צריך לנצח בבית. אוחנה: אכזבה גדולה. דנין: פתיחה מאוד כיפית

שבת 03 פברואר 2007
שלמה חסיד
בהפועל תל אביב היו מאוכזבים מהתיקו 1:1 בבית מול כפ"ס ויקוו מחר למעידה של בית"ר מול חיפה.

יצחק שום: "אין ספק שאם רוצים להיאבק על האליפות חייבים לנצח בבית. אבל זה כדורגל ואין שום סיבה שנשחק כמו ששיחקנו. אמנם היה לנו יתרון מספרי, אבל אנחנו לא הגענו למספיק מצבים.

אין ספק שיוסי (אבוקסיס) מקומו וכבודו מנוח, אבל יש לנו סגל רחב וכל מי שעולה צריך להוכיח שמגיע לו את הצ'אנס. אני מאמין שמחר המשחק של בית"ר וחיפה יסתיים בתיקו".

אלי אוחנה: "אכזבה גדולה. מאז כיבוש השער של הפועל היינו יותר טובים. אני חושב שההרחקה לא הייתה מוצדקת והשריקות לא היו לטובתנו. אני חושב שקופחנו.

כל הכבוד לח'ברה שבעשרה שחקנים במשך 36 דקות הצליחו לשמור על התוצאה, זה כדורגל ואנחנו מרוצים מעוד נקודה בדרך לאן שאנחנו רוצים להגיע".

באשר לבחירה באלירן דנין, שהשווה בכדור חופשי נהדר אמר אוחנה: |אני מכיר את דנין כבר זמן רב וחשבתי שהוא המתאים לבעוט ואני שמח שזה הצליח"

אלירן דנין, שנבחר לשחקן המצטיין אמר: "פתיחה מאוד כיפית ואני רוצה להודות ליוסי מזרחי ששיחרר אותי מבית"ר ולאלי אוחנה שנותן לי ביטחון. אני שמח על השער שכבשתי והשחקנים לחמו ואנחנו עם הפנים למעלה. מקדיש את השער גם לאוהדי בית"ר.

סלים טועמה: "לא שיחקנו טוב היום,אין מה לדבר על אליפות, אלא רק לחשוב איך אנחנו משחקים יותר טוב ואיך אנחנו עובדים קשה באימונים. צריך לחכות לראות מחר מה קורה במשחק.

 אם אנחנו לא לוקחים נקודות בבית אין בכלל על מה לדבר, למרות שכפר סבא באמת קבוצה מצוינת שעשתה לנו חיים קשים.

 חבל שלא לקחנו את המשחק הזה עכשיו צריך לחשוב אך אנחנו לוקחים את הנקודות במשחק הבא."

אבוטבול: "היה משחק מבולגן, היום לא היינו טובים. שבוע הבא יש לנו משחק הרבה יותר קשה בחוץ מקווה ששם נבוא לעשות את העבודה.

קשה לנו בלי אבוקסיס אבל יש לנו קאדר שחקנים גדול שגם בעבר מילאו את המקום של יוסי שיחזור ויעזור לנו "

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק