מוטי איווניר מונה למאמן מכבי תא

שחקן העבר של המועדון הצהוב, מונה למאמן החדש של הצהובים במקומו של אבי נמני שפוטר בשבוע שעבר. ההתאחדות שחררה את איווניר מתפקידו כסקאוט הנבחרת

יום ראשון 09 ינואר 2011
שלמה חסיד

פחות משבוע אחרי הפיטורים המדהימים של אבי נמני ממכבי ת"א, מינה היום מיץ' גולדהאר את מוטי איווניר, ߢוד סמל צהוב כמאמנה החדש של מכבי ת"א.

גולדהאר, שהגיע לארץ בסוף השבוע כדי להכריע בסוגיית המאמן, התלבט בין איווניר לבין רוני לוי, המאמן שמזוהה יותר עם מכבי חיפה, אך אחרי לחצים רבים מצד אנשים במועדון, החליט גולדהאר למנות את איווניר, שיחזיר, ߛך מקווים בקבוצה את המכביזם ואת רוח הלחימה שאיפיינה אותו מאוד כשחקן.

איווניר, גדל במחלקת הנוער של מכבי וכבר בגיל 17 עלה לקבוצה הבוגרת. הוא שיחק 9 שנים במדים הצהובים וזכה עם הקבוצה בשני גביעי מדינה. ב-1990 הוא נדד למכבי נתניה ובילה קדנציות קצרות בעוד קבוצות כמו הפועל חיפה, הפועל פ"ת, עירוני אשדוד וצפרירים חולון.

אחרי שסיים איווניר את הקדנציה שלו בנבחרת הצעירה והוחלף ע"י גיא לוזון, הוא שימש כסקאוט של נבחרת ישראל וגם כפרשן כדורגל מוערך בערוץ הספורט. משחק הבכורה של איווניר כמאמן הߧבוצה יהיה כבר מחר (שני) במשחק הליגה בבלומפילד מול בית"ר ירושלים.

במכבי ת"א פנו לראשי ההתאחדות, בבקשה לשחרר את איווניר מתפקידו כסקאוט של נבחרת ישראל וכמאמן נבחרת נערים ב'. בהתאחדות לא הערימו  קשיים על המאמן המוערך ושחררו אותו מכל תפקידיו בהתאחדות ובנבחרות ישראל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8