בניון: נהנה כאן כל יום מחדש

הרכש המרכזי הקיץ של קרלו אנצ'לוטי בצ'לסי, יוסי בניון, התראיין לאתר הרשמי של הקבוצה וסיפר על החיים החדשים בלונדון: "אני בטוח שיהיו לי כאן תקופות נהדרות ומקווה שנגיע להישגים"

יום שלישי 03 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
יוסי בניון יפתח ביום ראשון הקרוב פרק חדש בקריירה, כשהוא צפוי ליטול חלק במשחקו הרשמי הראשון בדאבליסטית האנגלית צ'לסי, שתפגוש את מנצ'סטר יונייטד למשחק מגן הקהילה. 

קפטן נבחרת ישראל בן ה-30 נרכש הקיץ מקבוצת ליברפול בעבור סכום המוערך בכחמישה מיליון יורו והוא הרכש המרכזי שערך עד כה המאמן האיטלקי, קרלו אנצ'לוטי. ואולי בזכות העובדה כי הקשר הישראלי הוא הרכש היחיד והמרכזי הקיץ, בניון שופע במחמאות למועדון החדש.

בראיון לאתר הרשמי של הקבוצה אמר יוסי בניון, שבחר בחולצה מספר 10: "מהרגע הראשון שהגעתי לצ'לסי אני מרגיש טוב מאוד. נותנים לי להרגיש כאחד שנמצא כאן כבר זמן ארוך, אני נהנה כאן כל יום מחדש".

יוסי בניון היה פצוע והחמיץ חלק ניכר מהכנותיה של צ'לסי לעונת המשחקים הקרובה, אבל למגן הקהילה נגד היונייטד הוא צפוי להיות כשיר: "התאמנתי עם הקבוצה בימים האחרונים אך דווקא אז סבלתי מפציעה למשך שבוע. אני בטוח שאני אהיה מספיק כשיר למשחק הפתיחה".

יוסי בניון בצ'לסי הגיע כמחליפו של ג'ו קול, שעשה את ההדרך ההפוכה וחתם בליברפול. גם החולצה מספר 10 הייתה שייכת בעונה שעברה לג'ו קול ועל הקולגה היה ליוסי בניון לומר: "אני לא רוצה לעשות השוואות ביני ובין ג'ו קול, הגעתי לצ'לסי בשביל לעשות את המיטב ואני מקווה שזה יהיה מספיק טוב. אני מאחל לג'ו קול בהצלחה, הוא שחקן מצוין".

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק