יש צמרמורת לקראת ליגת האלופות

הפועל ת"א חוגגת את הניצחון על אקטובה וכבר מסתכלת קדימה, כשהיא במרחק שני משחקים משלב הבתים של ליגת האלופות. שכטר כבר מפנטז על קסיאס, אלי גוטמן מפרגן: "לא סתם נלחמתי להביא את סהר. ניצחון עם עוצמה"

יום שלישי 03 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
הפועל תל-אביב ממשיכה להתקדם באירופה אל עבר המטרה, שלב הבתים של ליגת האלופות, כשבזכות הניצחון הערב על אקטובה (1:3) היא כבר הבטיחה מעשית את השתתפותה בשלב הבתים של הליגה האירופית במקרה של הדחה בשלב הבא.

כעת הפועל תל-אביב נמצאת בסיבוב המוקדמות הרביעי של ליגת האלופות, שלב הפלייאוף, כשהיריבה הבאה תהיה האחרונה בדרך לחלום האדום - הופעה ראשונה בשלב הבתים של המפעל.

 אלי גוטמן היה מאושר בסיום המשחק ואמר: "הדקות האחרונות היו בלתי נסבלות. הלכנו לאחור ללא צורך אבל זה מובן. הגענו לכאן אחרי משחק לא פשוט שהפסדנו בו 0:1 וכעת אנחנו מאושרים. זה ניצחון של מועדון עם עוצמה, מועדון עם הנהלה שנתנה לנו שקט כל השבוע. הקהל דחף אותנו הערב יוצא מן הכלל".

גוטמן סיכם את דבריו והוסיף: "שלב הבתים של הליגה האירופית כבר בכיס. אני עוד לא חושב על המנון ליגת האלופות, עכשיו מה שמנגן לי בראש זה הקהל שעודד אותנו כל הערב. אני גאה מאוד בבחורים שלי ובבן סהר שרדפתי אחריו כל הקיץ בשביל להביא אותו".

בן סהר, שרשם הופעת בכורה בהרכב וגם שער ראשון באדום: "גם לפני שהגעתי אמרו לי שיהיה עליי לחץ אבל עדיין שמתי את הגול שלי. אני עדיין מתאקלם, גם קשה לי מאוד עם הלחות הזאת. אנחנו הרבה יותר טובים מאקטובה ועשינו לעצמנו בסוף סתם חיים קשים. איתי שכטר הוא שחקן ענק ונח לי איתו מאוד. עם הזמן אנחנו נתחבר".

איתי שכטר, שנבחן למצטיין המשחק חתם את הדיבורים ופינטז קדימה: "עבר עליי שבוע לא קל אחרי שהחמצתי בקזאחסטן אבל יוסי אבוקסיס, אלי גוטמן וההנהלה נתנו לי הרבה חום ואהבה. השערים עוד יבואו, אני מוכן לא להבקיע עוד חודשיים ושנעפיל לליגת האלופות. אני נהנה מכל רגע על המגרש. כבר יש לי צמרמורת לקראת ליגת האלופות. אני אשמח להגיע לאחד על אחד מול קסיאס אבל לפני זה יש לנו עוד משחקים קשים מאוד".

המאמן הקזאחי, ולדימיר מוכנוב, לא היה נשמע מאוכזב מדי לאחר המשחק: "אני מברך את הפועל על הניצחון. בה עשה טעות שגם ברמות הנמוכות ביותר לא עושים, גם בשער הראשון היה לו חלק. השתלטנו על המשחק במחצית השנייה אבל המעבר מהגנה להתקפה היה איטי מדי. ברב המשחק שיחקנו נכון".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק