בשביל להתקדם צריך לנצח

אולימפיאקוס היוונית נחתה בישראל לקראת המשחק מול מכבי ת"א וערכה את מסיבת העיתונאים. מלברג: "מכבי היא יריב קשה, לא יהיה קל". ריירה לא הגיע. איוולד לינן צפוי לערוך שינויים משמעותיים בהרכב

יום רביעי 04 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד
אולימפיאקוס פיראוס היוונית נחתה הבוקר (רביעי) בישראל לקראת משחק סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית מול מכבי תל-אביב. המשחק ייערך ביום מחר בשעה 21:00 באצטדיון בלומפילד.

עוד לפני האימון המסכם הערב בבלומפילד, אולימפיאקוס ערכה את מסיבת העיתונאים שלה. אוואלד לינן, מאמנה הגרמני של הקבוצה היוונית אמר: "הלחץ עלינו הוא נורמלי, אנחנו רגילים לכך". 

"מכבי קבוצה טכנית מאוד ויכולה לשחק כדורגל טקטי היטב. בשביל להתקדם באירופה צריך לנצח משחקים. אנחנו רוצים להיות דומיננטיים בכל משחק ולנצח, גם מחר בבלומפילד. לכל צד יהיה חסר שחקן אחד, אנחנו נשחק מול אצטדיון מלא בקהל אבל אנחנו רוצים לנצח".

על מזג האוויר הלח בישראל, אליו היוונים לא רגילים למרות השכנות בין המדינות: "נשחק בתשע בערב וזה יהיה נח יותר, הלחות תשפיע על שני הצדדים באותה המידה".

לגבי ההרכב הצפוי מחר אמר המאמן: "לכל השחקנים יש סיכוי שווה לשחק. אמרתי בעבר כי יש לנו שחקנים שהצטרפו באיחור והם יצטרכו את הזמן שלהם בשביל להיכנס לכושר".

בלם הקבוצה, אולוף מלברג אמר "זה היה משחק מאוד קשה עבורנו בשבוע שעבר, מכבי עשו הגנה היטב. גם מחר צפוי לנו משחק קשה. ידענו שמכבי קבוצה טובה, מהגדולות בישראל, כך שציפינו למשחק קשה".

לקראת הגומלין מחר בבלומפילד אמר הבלם הוותיק: "נראה מחר מה יקרה. נסתפק גם בתוצאת תיקו, שער החוץ שמכבי כבשה בפיראוס יקר. אני תמיד בעד לשחק מול אצטדיון מלא בקהל, לצערי, לא זכינו לשחק מול הקהל הנפלא שלנו. אני מעדיף לשחק מול אצטדיון מלא". 

על ההשתפות בליגה האירופית בלבד אמר: "לצערי איבדנו את ליגת האלופות בעונה שעברה וזה מאכזב אותנו מאוד אבל אנחנו מביטים קדימה ומקווים להצליח בליגה האירופית ולשוב בעונה הבאה לליגת האלופות".

הבלם הוסיף לגבי הלחץ והציפיות מהקבוצה: "אולימפיאקוס הוא מועדון גדול, הלחץ עלינו לנצח בכל משחק ובאליפות הוא גדול. הלחץ תמידי ולדעתי מדובר בדבר חיובי".

אלברט ריירה, שבתחילת השבוע שותף לראשונה במדי אולימפיאקוס פיראוס במהלך משחק אימון, אינו בכושר משחק ולא הגיע לארץ. המאמן הגרמני של אולימפיאקוס, איוולד לינן, החליט לוותר על קשר הסגל המורחב של ספרד אולם צפוי לפתוח מחר בבלומפילד עם הרכב חזק משמעותית מזה שפתח בפיראוס.

בהגנה צפוי לינן לערוך 3 שינויים, כשמודסטו וגליציוס יאבדו את חולצת ההרכב לטובת שחקני נבחרת יוון, ואסיליס טורוסידיס ואברם פפאדופולוס שיקבלו דקות משחק רשמיות ראשונות העונה. גם במרכז ההגנה צפוי לשחק ראול בראבו הספרדי, לצידו של אולוף מלברג. 

גם בקישור מתוכנים מספר שינויים משמעותיים, זאת למרות היעדרותו של אלברט ריירה. איבאגסה שהגיע הקיץ מויאריאל עשוי לפתוח לראשונה בהרכב, ובמידה ולא יקבל את חולצת ההרכב אוסקר, שחקן נוסף שפתח בשבוע שעבר על הספסל. באגפים ישחקו דניס רומדהאל בימין וג'אוד זאירי משמאל. בקישור האחורי יקבלו את הקרדיט מארקסה ודודו. בחוד ההתקפה ישחק הברזילאי דיוגו.

מיד עם סיום מסיבת העיתונאים ערכה הקבוצה את האימון המסכם באצטדיון בלומפילד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק