יוסי מזרחי מועמד ל-מ.ס אשדוד

הביקורת על ג'ון גרגורי עלולה להביא לסיום דרכו של Ӕמאמן האנגלי ולהחתמתו של יוסי מזרחי כמנג'ר הקבוצה. בכיר במועדון: "זה לא סוד שבהנהלה מאוכזבים מגרגורי ויוסי מזרחי מועמד מוביל להחליפו"

יום שני 10 ינואר 2011
שלמה חסיד
 במועדון ספורט אשדוד לא מרוצים כבר זמן רב מעבודתו של המנג'ר האנגלי ג'ון גרגורי, שלא מביא את התוצאות המקוות ואינו עומד בציפיותשל ראשי הקבוצה ממנו בתחילת העונה.

אולם, עד כה סוגיית הישארӕתו של גרגורי לא עמדה על הפרק מכיוון שלא היה מועמד אחר בשוק ובאשדוד לא רצו לזעזע את המערכת שלא לצורך. אלא שעזיבתו של יוסי מזרחי את מכבי ת"א מעלה שוב על הפרק את הסוגייה. 

מזרחי, והוא עשוי להחליף את גרגורי באשדוד כבۨ בתקופה הקרובה. קברניטי אשדוד לא מרוצים מתפקודו של גרגורי ומאוכזבים מאוד במיוחד אחרי התבוסה במחזור האחרון 3:0 בק"ש, שהרחיקה מאוד את הקבוצה מהפלייאוף העליון.

גורם באשדוד אמר היום ל- telesport: "הידיעה "בידיעות אחרונות" לא מӤתיעה. כבר הרבה זמן אנחנו יודעים את זה וזה מגיע מהדרגים הגבוהים ביותר במועדון. נהוג להגיד שאשדוד לא מפטרת מאמנים אבל ידוע שליוסי מזרחי יש יחסים מצויינים עם בן זקן ואם לא תהיה ברירה יתבצע חילוף ומזרחי יגיע לאשדוד במקומו של גרגורי".

יוסי מזӨחי, הוא דמות מאוד מוערכת ונערצת באשדוד עם ניסיון עשיר במועדון. הוא אימן את הקבוצה בשתי קדנציות שונות, כאשר הקבוצה האחרונה שלו לפני מכבי ת"א היתה אשדוד, לה הוא סייע להישאר בליגה ב-2009.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק