גדלו הסיכויים שפרננדז יישאר בביתר

הכישלון של פאוק סלוניקי אתמול מול אייאקס וההדחה מליגת האלופות, מגדילה את הסיכויים שדריו פרננדס יישאר וישחק בבית"ר ירושלים העונה

יום חמישי 05 אוגוסט 2010
שלמה חסיד

לא רק הפועל תל אביב היתה קשובה אמש לשאר משחקי מוקדמות ליגת האלופות על מנת לצמצם את מספר האפשרויות ליריבה הבאה שלה בשלב הפלייאוף. גם בית"ר ירושלים התעניינה מאוד במשחק אחד שנערך אמש. הכוונה היא למשחק בין פאוק סלוניקי לאייאקס אמסטרדם שנערך ביוון.

המשחק הראשון באמסטרדם ארינה הסתיים בשוויון 1:1, מה שנתן ליוונים תקווה גדולה כי יוכלו לעשות סנסציה ולהדיח את אייאקס ולעלות במקומם.

בית"ר ירושלים ידעה כי אם פאוק סלוניקי תעפיל לשלב הבא, דריו פרננדז ישחק, כמעט בוודאות, בשורותיה. לאחר שהיתה קרובה להשלמת הסנסציה כאשר הובילה על ההולנדים ברוב שלבי המשחק, נגמר המשחק בתיקו 3:3 שהעלה את ההולנדים לשלב הבא והשאיר את היוונים מאוכזבים.

אמנם זה לא מבטיח כלום, אך בעקבות התיקו ואי העפלתה של פאוק לשלב הבא, גדלו סיכוייו של דריו פרננדז להישאר בבית"ר ירושלים בעונה הקרובה. אין ספק כי מבחינת אורי מלמיליאן, אלו חדשות נהדרות משום שפרננדז יהיה, ככל הנראה, השחקן המרכזי של הקבוצה מעיר הבירה בעונה הקרובה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק