תעשו הכרות עם נבחרת צרפת החדשה

לורן בלאן, שהחליף את דומנק כמאמן נבחרת צרפת, פירסם היום סגל חדש לחלוטין לעומת הסגל שהתבזה במונדיאל בדרום אפריקה. קרים בנזמה חוזר לסגל, גם חאטם בן ארפה ממארסיי וסמיר נאסרי מארסנל זומנו

יום חמישי 05 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 בנבחרת צרפת עדיין מנסים להתאושש מהמונדיאל הטראומטי בדרום אפריקה, מונדיאל שבו "הטריקולור" הודחה כבר בשלב הבתים וכיכבה בעיקר במדורי הרכילות עם מרד שחקנים נגד דומנק, מרד שבעטיו החליט המאמן החדש לורן בלאן, להשעות את כל 23 שחקנים הסגל ששיחקו במונדיאל. 

היום (חמישי) פירסם לורן בלאן את הסגל החדש של נבחרת צרפת, שתתמודד ב-11 באוגוסט מול נבחרת נורבגיה באוסלו, במשחק ידידותי שיהווה הכנה לקראת פתיחת קמפיין מוקדמות יורו 2012.

קרים בנזמה, חלוצה של ריאל מדריד שלא זומן ע"י דומנק למונדיאל האחרון, הוחזר לסגל של בלאן למרות עונה לא טובה בריאל מדריד ולמרות מעורבותו בפרשת נערת הליווי יחד עם פרנק ריברי. 

סמיר נאסרי, הכישרון הצעיר של ארסנל זומן גם הוא כמו גם חאטם בן ארפה ממארסיי ולויק רמי, חלוצה של ניס שמבוקש ע"י ווסטהאם וליברפול. בסגל אפשר למצוא גם כמה שמות ממש לא מוכרים ואלמונים, כך שצרפת החדשה בהחלט מעוררת סימני שאלה. צרפת המחודשת, תפתח את קמפיין מוקדמות יורו 2012 עם משחק נגד בלארוס ב-3 בספטמבר בפארק דה פראנס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק