שחורציאניטיס חתם במכבי תא

הסנטר היווני סופוקליס שחורציאניטיס, חתם לשנתיים במכבי ת"א. יהיה הרכש השישי של דייויד בלאט הקיץ. בלאט: הוא אמנם רק בן 25 אבל צבר כבר ניסיון רב

יום חמישי 05 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 סנטר אולימפיאקוס, סופוקליס שחורציאניטיס, חתם היום לשנתיים במכבי ת"א. הסנטר בן ה-25, המכונה "בייבי שאק" ומתנשא לגובה של 2.06 מטרים, יחזק משמעותית את הקו הקדמי של הצהובים לקראת העונה הבאה.

שחורציאניטיס, בן לאב יווני ואמא קמרונית, נולד בקמרון והיגר ליוון בגיל צעיר. הוא החל לשחק כדורסל באריס סלוניקי ובארבע העונות האחרונות שיחק בסגנית אלופת יוון ואירופה אולימפיאקוס. בעונה שעברה קלע "בייבי שאק" 7.2 נקודות בממוצע במשחקי היורוליג.

הסנטר הפך להיות גם חלק בלתי נפרד מנבחרת יוון ורק אמש קלע 14 נקודות במשחק הידידות של נבחרת יוון מול קפריסין. אגב, שחורציאניטיס נפגע בידו באותו משחק כאשר פרק את אצבעו.

החתמתו של הסנטר היווני, היא ההחתמה השישית של דייויד בלאט הקיץ, אחרי שהצהובים החתימו כבר את ג'ף פוט, טל בורשטיין, מיקאיל טורנס, ריצ'ארד הנדריקס ואלישי כדיר. ייתכן שבעקבות ההחתמה של שחורציאניטיס, יושאל הסנטר ג'ף פוט לקבוצה אחרת.

המאמן דיוויד בלאט אמר: "אני מברך על החתימה של סופו ומאושר ממנה. אנחנו הגדרנו לעצמנו מטרות בבניית הקבוצה,כשאחת המטרות העיקריות היתה שחקן פנים, שחקן שיהווה מטרה גדולה מתחת לסל. הפגנו סבלנות, עברנו דרך ארוכה ובסוף מצאנו את אחד הסנטרים הטובים ביותר באירופה, שהוא גם אחד השחקנים המיוחדים והאטרקטיביים ביותר שאפשר למצוא. האוהדים שלנו חיכו לשחקן גדול והנה הוא בא. סופו משחק כאן עם נבחרת יוון והוא נמצא בכושר מצוין. כבר כמה שנים הוא תורם המון לנבחרת וכן לאולימפיאקוס, איתה הגיע להישגים לא מבוטלים. אני מאוד שמח שהוא החליט לבוא אלינו. הוא אמנם רק בן 25 אבל צבר כבר ניסיון רב. הוא מתחבר לדרך שלנו ולתלכיד המצוין שבנינו במכבי ת"א"


צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק