10 המלצות WINNER ליום שישי

הליגה הצרפתית השנייה, הליגה האירית, הליגה הבלגית והליגה ההולנדית במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 06 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

 צרפתית שניה:

אז'קסיו - נים - 1 (יחס 1.80)

אז'קסיו סיימה את העונה שעברה במקום ה-13 בטבלה, נים סיימה מעט מעליה במקום ה-10. כל קבוצה ניצחה במשחק הבית שלה בעונה שעברה ובתוצאה זהה של 2-0. שתי הקבוצות הן קבוצות מרכז טבלה ומאף אחת מהן לא מצפים העונה לפרוץ קדימה. אני מהמר שכמו בעונה שעברה, גם העונה קבוצת הבית תשיג את הניצחון.

בולון - קלרמונט - 1 (יחס 1.65)

בולון ירדה בתום העונה שעברה לליגה השניה והיא תארח למשחק הראשון העונה את קלרמונט שסיימה במקום השישי בעונה שעברה. במפגשים האחרונים בין השתיים לפני שנתיים במסגרת הליגה השניה, ניצחה בולון בקלות בשני המפגשים 2-1 ו-3:2. קלרמונט ניצחה לאחרונה את בולון לפני כמעט שלוש שנים, לדעתי זה לא יקרה היום. בולון רוצה לחזור לליגה הראשונה ולאור הרכישות שהיא עשתה בקיץ האחרון, היא בהחלט תתמודד בצמרת. אני מהמר על פתיחה טובה שלה.

גרנובל - לה האבר - 1 (יחס 1.75)

עוד קבוצה שירדה מהליגה הראשונה היא גרנובל שתרצה לחזור לליגה הראשונה בתום עונה הזו. היא תפגוש במחזור הראשון את לה האבר שסיימה רק במקום השביעי בעונה שעברה, בהחלט לא עונה ממש מוצלחת. ניצחונה האחרון של לה האבר על גרנובל היה לפני שלוש שנים, לפני שנתיים כשהשתיים שיחקו בליגה השניה, ניצחה גרנובל בלה האבר 1-0 אחרי תיקו מאופס בגרנובל. כמו במשחק הקודם, היתרון כאן לזכות הקבוצה הביתית הוא משמעותי. אמנם גרנובל היא לא קבוצה לתפארת הליגה הצרפתית, אבל מול לה האבר בבית זה בהחלט צריך להגמר עם שלוש נקודות. חזקו ב-2 מפתיע...

דיז'ון - אנג'ר - X (יחס 2.55)

דיז'ון סיימה את העונה שעברה במקום התשיעי בטבלה, אנג'ר סיימה במקום החמישי בטבלה, רחוקה חמש נק' מלעלות ליגה. ניצחונה האחרון של דיז'ון על אנג'ר היהלפני שש שנים בדיוק. אנג'ר ניצחה את דיז'ון בארבעה מתוך חמשת המפגשים האחרונים שהיו בין השתיים. מדובר בקבוצה טובה יותר, היא גם הביאה כמה שחקנים חדשים לקבוצה שיעזרו לה אולי להיות קצת יותר קרובה למקום השלישי בתום העונה הזו. זה יהיה משחק לא פשוט שלדעתי לא יוכרע. אני מסמן כאן X אך לא אופתע אם אנג'ר תיקח את כל הקופה.

ואן - טרואה - 1 (יחס 1.85)

ואן סיימה במקום ה-14 בעונה שעברה, היא תארח היום את טרואה שסיימה במקום השלישי בעונה שעברה, אבל בליגה השלישית, והיא חוזרת לליגה השניה אחרי העדרות של עונה אחת. שתי הקבוצות נפגשו למשחק גבעי בינואר השנה, ואן ניצחה אחרי פנדלים. השתיים שחקו ביחד בליגה לפני שנתיים, כל קבוצה ניצחה בבית, טרואה עשתה את זה עם 3-0, ואן עם 1-0 קטן. אני ממשיך עם המגמה הזו, ואן לדעתי טובה יותר מטרואה ולמרות שהעולה החדשה מגיעה למשחק היום רעבה, היא תרד מהדשא עם הפסד.

ליגה אירית:

בריי וונדרס - סליגו רוברס - 2 (יחס 1.45)

בריי סוגרת את הטבלה ובמחזור האחרון היא משיגה ניצחון אולי קצת מפתיע 2-0 על דרוגהדה שדורגה מקום אחד מעליה, ועדיין. היום היא תארח את סליגו רוברס שבמקום הרביעי בטבלה כשלרעתה של בריי, סליגו מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. בריי ניצחה במחזור האחרון אחרי שלושה הפסדים רצופים. בריי בבית טרם ניצחה העונה וב-11 משחקי בית היא הפסידה בתשעה ! סליגו בחוץ משיגה שש תוצאות תיקו ב-12 משחקים עם שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים. סליגו בכושר מצויין, בריי עם הראש בעננים, לדעתי סליגו יחזירו את בריי בחזרה לקרקע. אם הייתי מחזק פה במשהו, זה בניצחון מפתיע של בריי. היא מסוגלת להכל, בטח שבליגה ההפוכה הזאת.

גאלוויי יונייטד - ספורטינג פינגל - X (יחס 2.80)

גאלוויי מדורגת במקום השמיני בטבלה והיא אחרי ניצחון במחזור האחרון 1-0 על דבלין, זאת אחרי תיקו ושני הפסדים. היא תארח היום את ספורטינג פינגל שבמקום החמישי בטבלה כזו מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד, בסך הכל שלושה משחקים ללא ניצחון. גאלוויי בבית עם מאזן של שני ניצחונות בלבד לצד שש תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. ספורטינג פינגל בחוץ עם הפסד אחד בלבד, שבע תוצאות תיקו וארבעה ניצחונות. פינגל טובה יותר מגאלוויי אך לדעתי בכושר שהיא נמצאת בו כרגע, היא לא תנצח. אני מסמן כאן X.

דונדלק - יו.סי. דבלין - 1 (יחס 1.70)

דונדלק מדורגת במקום השישי בטבלה עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את דבלין שבמקום השביעי בטבלה כשגם זו בכושר מזעזע והיא אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. דונדלק בבית משיגה מאזן של 5-3-3 לעומת דבלין שבחוץ היא משיגה מאזן של 3-3-5. שתי הקבוצות משחקות מאוד חלש לאחרונה ואני הולך פה עם הביתיות של דונדלק ומסמן כאן 1.

משחקים נוספים:

רודה - טוונטה - 2 (יחס 1.55)

הליגה ההולנדית יוצאת לדרך במשחק בין האלופה טוונטה לבין רודה שסיימה את העונה שעברה במקום התשיעי בטבלה. רודה לא היתה קבוצת בית טובה, מהצד השני, טוונטה שיחקה מצויין מחוץ למגרשה והשיגה מאזן של 11-4-2. טוונטה ניצחה את רודה בשני הסיבובים בעונה שעברה, 2-1 בחוץ ו-2:0 בבית. טוונטה גם מגיעה למשחק היום אחרי שניצחה את אייאקס 1-0 בסופר קאפ ההולנדי. טוונטה התחזקה לקראת העונה הנוכחית בלא מעט כשרונות מאירופה. הבולט בהם הוא מלך השערים של זלצבורג בשנתיים האחרונות, מארק יאנקו, בנוסף אליו הביאה הקבוצה שני שחקנים משבדיה, שני שחקנים בלגים וגם שניים הולנדים. רודה החתימה שני שחקנים בלבד, את הפולני פרוס שיעמוד בשער שלה ואת הרומני המפטה שהגיע מקרוטריק. טוונטה טובה יותר, יש לה שחקנים טובים יותר והיא תפתח את העונה הזו ברגל ימין.

ליארסה - ס. ליאז - 2 (יחס 1.70)

ליארסה פתחה את העונה הזו עם הפסד 1-0 בעוד שליאז' פתחה את העונה בתוצאת תיקו. ליארסה סיימההעפילה רק העונה לליגה הראשונה, היא עשתה מסע קניות "קטן מאוד" שכולל 12 שחקנים חדשים, רובם בלגים. בנוסף לשחקנים הבלגים החתימה ליארסה את קוואשימה היפני שיעמוד העונה בשער שלה. ליאז' מהצד השני, קבוצה עם היסטוריה בליגה הבלגית, עשתה מסע רכישות גדול יותר בשחקן אחד והיא החתימה 13 שחקנים חדשים מכל העולם כשהבולטים בהם הם דניליו מאייאקס, חלוץ בן 20. פאמיץ' הקרואטי שהגיע מרייקה ויש להם גם חלוץ מצרי שהגיע מאל האלי. ליאז' קבוצה טובה יותר ואחרי התיקו במחזור הראשון, לדעתי היא מסוגלת לנצח במשחק החוץ הזה. חזקו ב-X מפתיע.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק