חנן אזולאי מונה לעוזרו של איווניר

חנן אזולאי, בעבר מאמן בית"ר ירושלים ובשנה וחצי האחרונות עוזר מאמן במ.ס אשדוד, הצטרף לצוות המקצועי במכבי ת"א ויעבוד בצוותא עם קובי אלפסי כעוזרי המאמן של מוטי איווניר

יום רביעי 12 ינואר 2011
ארז דיקפלד

לאחר הצטרפותו עוד אתמול של קובי אלפסי לצוות המקצועי, מונה הבוקר (רביעי) עוזר מאמן נוסף למכבי תל-אביב והוא חנן אזולאי, עוזר המאמן של ג'ון גרגורי במ.ס אשדוד במהלך החודשים האחרונים.

בעברו היה חנן אזולאי שחקנה של בית"ר ירושלים, בה אף ענד את סרט הקפטן. במשך תקופתו בבירה זכתה הקבוצה ב-5 גביעים. את קריירת האימון הוא החל בקבוצת הנוער של בית"ר ירושלים, ולאחר זמן קצר, בתקופתו של מאיר פניג'ל, אף זכה לאמן את הקבוצה הבוגרת. ȼbr/>
בנוסף לתקופתו בירושלים, היה אזולאי מאמן נבחרת נערים ב' במשך שנתיים וכן עוזר המאמן של זאביק זלצר וגיא לוי בנבחרות הנוער. עם האחרון עבד כעוזר גם בהפועל באר שבע, לפני כשנתיים וחצי. בעונה שעברה הגיע אזולאי למ.ס אשדוד, שם עבד עם יוסי מזרߗי ובחצי העונה האחרונה עם ג'ון גרגורי.

כזכור, מוטי איווניר ערך רק אתמול את אימון הבכורה שלו כמאמן מכבי תל-אביב, ועוד לפני תחילתו ביקש מאיציק עובדיה להישאר בתפקיד. האחרון סירב בטענה שהוא חלק מהצוות ששילם את המחיר וכי עליו לעזוב. 
צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק