משה רבנו. מודל 2010

יש רק אדם אחד בארץ שמסוגל להצליח במכבי כמנג'ר, וזה מספר 8 האגדי. אף אחד אחר לא יקבל מהיציעים את המנדט להצליח במכבי

יום שישי 06 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
מה אתם אומרים על מכבי ת"א החדשה? שהיא נראית מפחידה, דורסנית, בלתי ניתנת לעצירה? שההישג מול אולימפיאקוס אמנם יפה, אבל צפויות עוד בעיות בהמשך? שהמבחן האמיתי יהיה בליגה ומול הפועל בדרבי? לא משנה מה תגידו, יש עובדה אחת שאי אפשר לשנות - רק אבי נמני יכול להוביל את מכבי ת"א. עובדה.

תנו למאמן אחר כרטיס אשראי פתוח להביא כוכבים, והוא יפול כמו רן בן שמעון או אלי כהן. רק אבי נמני יכול להצליח במכבי, כי רק הוא מסוגל ללכד את היציעים מסביב לקבוצה ולהפוך אותה לגדולה מסכום חלקיה.

אבי נמני במכבי זה הדבר הכי קרוב לאלוהים, משהו בסגון של משה רבנו מהדורת 2010. האוהדים מטורפים עליו. כל אחד מהם זוכר לו את היחס האישי, את זה שהוא בא לעשות לו כבוד בחתונה או בבר/בת מצווה. את זה שהוא תמיד זמין בפלאפון, ונחשו מה? את האוהדים הוא מעדכן בנעשה בקבוצה יותר מאשר את העיתונאים, בדוק.

זה אבי נמני. מנהיג  אמיתי, איש עממי חמים ופתוח לכל, שאוהב את הבריות, ומרגיש בנוח עם דלת העם. אם אילנה דיין באמת רוצה לפצח את סוד הקסם של נמני, היא צריכה לקנות כרטיס לשער  11 ולהתערבב בקהל, לשמוע מה מדברים עליו ולהבין מה הכוח שלו.

במקרה שלי אין צורך בגילוי נאות. כולם יודעים שאני קולונל בכיר בצבא של נמני. אני לא מתבייש להכריז שאני חולה עליו עם ארבעים מעלות חום, ושתמיד אשמח לפרגן לו בכל הזדמנות ושכולם יתפוצצו לרסיסים.

לשמחתי הרבה, אבי עשה השנה מהלך גדול כשהיא את יוסי מזרחי, ואף נתן סמכויות רבות לאיציק עובדיה. עכשיו יש לו מספיק זמן להתעסק רק בדברים הגדולים שצריכים את הטיפול האישי שלו וככה מובטח שמכבי השנה, תתן מאבק להפועל בדרבי.

ומה לגבי אליפות? יהיה זה דבילי לחולטין להכריז עכשיו בשבוע הראשון של אוגוסט שמכבי רצה לאליפות. ברור שלא הביאו לשם את כל השחקנים האלה בשביל להגיע לפלייאוף העליון, אבל כמו בקלישאה השחוקה, אליפות עושים ולא מדברים. שיהיה לכולנו ליגה מעניינת ושהטובים ינצחו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק