קאקה ייעדר עד דצמבר

כוכבה של ריאל מדריד, קאקה, ייאלץ להיעדר ארבעה חודשים נוספים מהמגרשים לאחר שנותח שוב בברכו. רופאו, ד"ר מרטנס אמר : "זאת פציעה שהיתה יכולה לסיים את הקריירה שלו. הוא לא היה צריך לשחק במונדיאל"

יום שישי 06 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 לאחר שחזר לשחק במדי ריאל מדריד רק כמה מחזורים לפני סיום העונה, נחתה על קאקה בשורה רעה נוספת. הפציעה בבכו התבררה כחמורה מההערכה הראשונית וכעת ייאלץ הקשר להיעדר ארבעה חודשים נוספים מהמגרשים.

במהלך מסע קדם העונה השנתי של ריאל מדריד בארצות הברית התלונן קאקה כי הוא סובל מכאבים בברכו ולא התאמן. לאחר מכן שוחרר הקשר מהמשך המשחקים וטס לאנטוורפן, שם נפגש עם ד"ר מרטנס שאמר: "ברגע שראיתי את הברך ידעתי שזה היה רציני".

עוד אמר הרופא :"הוא שיחק עם מספר פציעות וזה צמח למשהו גדול ולכאב שאי אפשר לסבול. אני מבין שהוא היה תחת לחץ כבד להופיע ברמה הגבוהה ביותר אבל הוא לא היה צריך לשחק במונדיאל. פציעה כזו היתה יכולה לסיים לו את הקריירה"

כאמור, קאקה נותח וכעת ייאלץ להישאר מחוץ למגרשים למשך ארבעה חודשים לפחות. כאשר גם לאחריהם לא יסתכנו הצוות הרפואי בחזרה מוקדמת נוספת והקשר יעבור בדיקות מקיפות על מנת לוודא שהפציעה לחלוטין מאחוריו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9