גרנט נשאר, ברדיג' חתם בווסטהאם

כמו בכל גיבוי, כנראה שהסוף קרוב אלא אם יחול שינוי משמעותי, אבל בתקשורת האנגלית מדווח שהנהלת ווסטהאם התכנסה ו۔חליטה לתת לאברהם גרנט זמן נוסף בתפקיד. ווין ברידג', מגינה של מנצ'סטר סיטי הצטרף בהשאלה עד סוף העונה

יום רביעי 12 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

לא רק בישראל אתה מבין שאם ההנהלה מגבה אותך, משמע אתה קרוב מאוד לסיום תפקידך במועדון. גם באנגליה זה המצב, ועל-פי דיווחים היום בשעות הצהריים בממלכה, הנהלת ווסטהאם החליטה לאחר התייעצות להעניק לאברהם גרנט גיבוי, ולמעשה זמן נוסߣ בתפקיד.

למרות החמישייה שספגה ווסטהאם מניוקאסל במסגרת הליגה לפני שבוע, הפטישים רושמים בשבועות האחרונים שיפור קל, כשאתמול (שלישי) ניצחו במשחק ביתי את בירמינגהאם במעמד חצי גמר גביע הליגה, 1:2.

כאמור, על-פי הדיווחים באנגליה התכנסה&n͢sp;הערב הנהלת ווסטהאם ובסיומה אמר גורם במועדון: "הסיכויים של גרנט לסיים את העונה הם 50:50. למרות הערכות מוקדמות, גרנט לא יפוטר היום".

למרות הגיבוי לו זכה, לאברהם גרנט יש בסוף השבוע הקרוב את הדרבי מול ארסנל, משחק בו סיכויו להצליח אינߝ גבוהים. לאחר מכן תפגוש ווסטהאם את אברטון במשחק ליגה, כאשר ייתכן שנקודה ומטה ב-2 המשחקים הקרובים תביא לסיום דרכו של גרנט בלונדון לעת עתה. רק לפני 24 שעות הכחיש גרנט את הכוונות על כך שהוא יפוטר והוסיף: "ההחלטה נמצאת בידי ההנהלה ולא בידיי. אם ארגיө לא רצוי - אעזוב".

ובינתיים, הנהלת ווסטהאם מחזקת את הקבוצה של גרנט. ווין ברידג', מגינה השמאלי של מנצ'סטר סיטי ונבחרת אנגליה לשעבר, הצטרף לקבוצה בהשאלה עד סוף העונה ויעמוד לרשותו של גרנט כבר במשחק הליגה בשבת מול ארסנל.

ברידג', שיחק העונה רק משחק אחד במדי מנצ'סטר סיטי וביקש לעזוב לטובת ווסטהאם כדי לקבל דקות משחק ולנסות לסייע לה להישאר בליגה. "אני שמח מאוד לשחק בווסטהאם וכבר מחכה לפגוש את האוהדים באפטון פארק". כך אמר המגן אחרי הצטרפותו לשורות הפטישים.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק