ביתר מעוניינת בניסן קפילוטו

אורי מלמיליאן מחפש בדחיפות בלם במקומו של כריסטיאן גונזאלס ונציגים של בית"ר גיששו היום אצל מכבי ת"א בניסיון לשאול את בלמה של מכבי ת"א, שלא זוכה לדקות משחק. קובי מויאל שב להתאמן ויהיה כשיר לשבת

יום רביעי 12 ינואר 2011
שלמה חסיד
 בבית"ר ירושלים החלו בהכנות לקראת משחק הליגה בשבת מול מכבי פ"ת של פרדי דוד. אחרי ההפסד הדחוק למכבי ת"א, בבירה רוצים לחזור לנצח ובינתיים, ראשי הקבוצה מנסים לצרף בלם נוסף לסגל.

אߗרי הפרישה של שמעון גרשון ועזיבתו הצפויה של כריסטיאן גונזאלס המאכזב, בבית"ר מחפשים אחרי בלם נוסף לסגל ונציגים של הקבוצה פנו היום לראשי מכבי ת"א וביררו את האפשרות להשאיל את ניסן קפילוטו, הבלם הצעיר שלא זוכה לדקות משחק במכבי ת"א.

ӑקבוצה ממשיכים לבצע שינויים וזעזועים בסגל. אחרי שסרג' איילי עזב לאשקלון, גם דריו פרננדס וכריסטיאן גונסלס יעזבו את הקבוצה בקרוב. הקבוצה ערכה היום אימון לקראת המשחק בשבת מול מכבי פ"ת, כאשר כל שחקני הסגל נטלו חלק באימון, כולל קובי מויאל, הקשר שהחליםȠמהפציעה שלו בירך וצפוי להיות כשיר לשבת.

המגן ליאור ראובן, שסיים עונש הרחקה יחזור גם הוא לסגל בשבת, כאשר השחקן היחיד שנמצא בספק הוא דן אייבנדר, הקשר הצעיר שעדיין סובל מהפציעה בכתפו ולא סיים את האימון.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק