16 המלצות WINNER לשבת

משחקי הליגה הצרפתית, גביע הטוטו בישראל, הליגה השבדית, כדורגל פורטוגלי, ועוד. הכל במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 07 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

צרפתית ראשונה:

אוקזר - לוריין - 1 (יחס 1.65)

אוקזר סיימה את העונה שעברה במקום השלישי ועד למחזור ה-34, ארבעה מחזורים לסוף, היא התמודדה על האליפות. היא תפגוש היום את לוריין שסיימה במקום השביעי בטבלה. המשחק הראשון בעונה שעברה בין השתיים נסתיים בתיקו מאופס בלוריין אך באוקזר הביסה הקבוצה המקומית את לוריין בתוצאה 4:1. אוקזר הפסידה בשלושה משחקים בסך הכל בעונה שעברה בבית, היא קבוצה ביתית מצויינת ולדעתי גם השנה היא תהיה בצמרת. אני מסמן כאן 1.

טולוז - ברסט - 1 (יחס 1.45)

טולוז סיימה את העונה שעברה במקום ה-14 בטבלה, דיי בתחתית והיא תפגוש היום את ברסט שהעפילה בתום העונה שעברה לליגה הראשונה. שתי הקבוצות שיחקו זו מול זו שלוש פעמים בלבד. בעונת 01/02 ניצחה ברסט בבית 3-2. בעונה שעברה הן נפגשו בגביע, ברסט ניצחה 2-0 בטולוז. ברסט לא עשתה יותר מדי שינויים משמעותיים לקראת העונה הנוכחית, טולוז חיזקה את עצמה בכמה שחקנים חדשים שבתקווה יעלו אותה מעט יותר גבוה מהמקום ה-14. לפחות מול ברסט זה יעזור לדעתי במחזור הפתיחה. הייתי מגבה ב-X.

לאנס - נאנסי - X (יחס 2.80)

לאנס סיימה במקום ה-11 בעונה שעברה, היא תארח היום את נאנסי שסיימה במקום ה-12, מקום אחד מתחתיה. בעונה שעברה ניצחה לאנס בבית 2-1 אך נאנסי גמלה לה בסיבוב השני כשהביסה אותה בקלות בתוצאה 5:1. בסך הכל בעשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, רק פעמיים ניצחה קבוצת החוץ. שתי הקבוצות חיזקו את עצמן בכמה שחקנים בקיץ האחרון ולדעתי, המשחק הזה צפוי להיות שקול עם יתרון ללאנס. אני מסמן כאן X.

מארסיי - קון - 1 (יחס 1.15)

האלופה מארסיי פוגשת במחזור הראשון את העולה החדשה קון. מארסיי ניצחה בעונה שעברה ב-14 משחקי בית מתוך 19 משחקים, מדובר בקבוצה ביתית מצויינת. הקבוצות נפגשו לאחרונה לפני שתי עונות כאשר מארסיי ניצחה בשני המפגשים 2-1 בבית ו-1:0 בחוץ. ניצחונה האחרון של קון על מארסיי היה לפני חמש שנים וגם היום לדעתי, היא לא תשיג תוצאה שקרובה לזה. מארסיי צפויה לנצח כאן בקלות.

ליון - מונאקו - 1 (יחס 1.20)

ליון סיימה במקום השני בעונה שעברה, בעונה דיי מאכזבת אפשר לומר. היא פתחה לא טוב את הליגה ורק בסיבוב השני היא חזרה לעצמה וסיימה במרחק של שש נק' ממארסיי. ליון תארח היום את מונאקו, קבוצה שאיכזבה יותר בעונה שעברה כשסיימה רק במקום השמיני בטבלה. כבר כמה שנים שמונאקו היא לא אותה מונאקו החזקה שהיתה בצמרת הליגה והתמודדה על האליפות מול ליון. שלושה משחקים היו בין השתיים בעונה שעברה. בליגה נפרדו השתיים בתיקו במונאקו וליון ניצחה בבית בקלות 3-0, במשחק גביע שנערך באמצע העונה ניצחה מונאקו 2-1 בבית. יהיה משחק טוב לדעתי, בו ליון תצא מנצחת. מה שכן, יחס של 1.20 על המשחק הזה הוא נמוך מאוד בשביל להמר עליו.

ניס - ואלנסיין - 1 (יחס 1.80)

ניס סיימה במקום ה-15 את העונה שעברה והיא תארח היום את ואלנסיין שסיימה במקום העשירי בטבלה. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק הבית שלה, ניס ניצחה 3-2, ואלנסיין לאחר מכן ניצחה 2-1. נתון אחד מעניין, כל שמונת המשחקים שהיו בין השתיים הוכרעו, ניס ניצחה בשישה משחקים, ואלנסיין פעמיים. ניס תעלה למשחק היום בהרכב מעט חסר ללא קאפומבה המושעה וללא טראורה המצויין שפצוע. ואלנסיין מהצד השני תעלה למשחק היום בהרכב חסר פי כמה מזה של ניס כשהיא תשחק ללא רפאל, קרלוס סנצ'ז, בנגורה, ג'ונתן וללא כריסטופר. עם כל החיסורים האלו של ואלנסיין, אלו של ניס לא יורגשו היום לדעתי וניס תנצח כאן.

כדורגל שבדי:

אורברו - מאלמו - 1 (יחס 2.15)

אורברו במקום השלישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר טוב עם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מאלמו שבמקום השני בטבלה כשגם מאלמו עם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. אורברו העונה עם מאזן ביתי מצויין שעומד על שישה ניצחונות ושני הפסדים, מאלמו בחוץ מעט יותר חלשה מאשר במשחקי הבית שלה, שם היא משיגה מאזן של 3-2-3. בסיבוב הקודם הביסה מאלמו את אורברו בתוצאה 3:0, היום אני מאמין שאורברו תגמול לה. תיקו כאן בהחלט אפשרי, אז תשקלו את זה.

גאיס - מיאלבי - 2 (יחס 2.50)

גאיס מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא עם שלושה הפסדים, תיקו וניצחון בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מיאלבי שבמקום החמישי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד בשלושת המחזורים האחרונים. גאיס בבית עם הפסד אחד בלבד, אך היא גם לא מרבה לנצח (פעמיים בלבד) ועם חמש תוצאות תיקו. מיאלבי בחוץ עם מאזן של ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושלושה הפסדים. גאיס חלשה מאוד, מיאלבי, למרות שהיא לא בכושר טוב, מסוגלת לנצח בגאיס. הייתי מגבה גם פה בתיקו.

אנגלהולמס - דגרפורס - X (יחס 2.85)

אנגלהולמס מדורגת במקום השמיני בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד אחד בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא משיגה שלוש תוצאות תיקו. דגפורס מהצד השני מדורגת במקום השלישי בטבלה והיא בניגוד לאנגלהולמס מנצחת רק פעם אחת בחמשת המחזורים האחרונים, בהם היא גם מפסידה פעמיים. אנגלהולמס בבית עם מאזן של ארבעה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד, דגרפורס בחוץ עם שני ניצחונות ותוצאות תיקו לצד חמישה הפסדים. דגרפורס טובה יותר מאנגלהולמס אך משחקי החוץ שלה לא ממש מרשימים. אנגלהולמס שהפסידה רק פעם אחת בבית, לדעתי לא תפסיד גם הפעם. אני מסמן כאן X.

טרולהטן - יונקופינג - 2 (יחס 2.30)

טרולהטן ממשיכה לסגור את הטבלה והיא עם ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את יונקופינג שבמקום ה-12 בטבלה כשזו מפסידה בשלושה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים. טרולהטן מפסידה בבית בחמישה משחקים מתוך תשעה עם ניצחון אחד, יונקופינג בחוץ דווקא עם מאזן יחסית לא רע שעומד על 3-2-4. אני מסמן כאן 2.


גביע הטוטו:

מכבי נתניה - הפועל תל-אביב - 2 (יחס 1.50)

נתניסה הפסידה במחזור פתיחה 2-0 למכבי ת'א כשזו הכינה את עצמה לקראת אולימפיאקוס. הפעם היא פוגשת את הפועל תל-אביב כשזו אחרי ניצחון 3-1 על אקטובה ולפני מפגש מול זלצבורג האוסטרית. הפועל ת'א מהצד השני פתחה את משחקיה בגביע הטוטו עם הפסד 2-1 לבני סכנין במשחק בו היא שיחקה בהרכב מאוד מאוד חסר עם לא מעט שחקני נוער. למשחק מול נתניה תשחק ת'א ללא באדיר, ידין ושבחון כשמהצד השני סהר, ללה ומרעי ישחקו בהתקפה. מכבי נתניה בהרכב מלא, הם ישחקו בהרכב כמעט זהה לזה שהפסיד למכבי ת'א במחזור הראשון, בשער יעמוד הנבחן הבוליביאני קרלוס אריאס. הסגל של נתניה לדעתי חלש העונה, אין שם שמות גדולים, כולם שם שחקנים דיי בינוניים. הפועל ת'א בהרכב מצויין והפעם לדעתי, הם ישיגו את הניצחון.

הפועל חיפה - הפועל עכו - 1 (יחס 1.55)

הפועל חיפה שיחקה משחק מאוד משעמם מול קרית שמונה במחזור הראשון במשחק שלא נכבשו בו שערים. במשחק של עכו מהצד השני נכבשו חמישה שערים כשהיא הפסידה 1-4 למכבי חיפה. לסגל של חיפה יחזור הבלם אושרי רואש אחרי שלא אושר בבקרה בשבוע שעבר, שאר השחקנים יהיו אותם השחקנים ששיחקו מול קרית שמונה, בינהם קאלה בשער, קולן חרמון, עידן וייצמן, רן אבוקרט ועדן בן בסט בחוד. עכו מהצד השני תנסה להתאושש אחרי התבוסה במחזור הראשון והיא תשחק בהרכב מעט שונה. בחוד הקבוצה יפתח ג'אקו ערפאת למשחק הבכורה, בהגנה ישחק דאמיקו פידליס לצידו של רועי לוי ובקישור יבלטו עבדול ראזק, כליבת ובחוד רועי דיין ואושרי גיטה. גם המשחק הזה לדעתי יהיה מעט משעמם, אך בניגוד למשחק הקודם של הפועל חיפה, הפעם לדעתי היא תנצח.

הפועל פתח תקווה - מכבי פתח תקווה - 2 (יחס 2.00)

הפועל פתח תקווה סיימה בתיקו 1-1 מול בני יהודה כשהיא סופגת שער בדקת הסיום, מכבי פתח תקווה מהצד השני לא התקשתה והביסה את הפועל רמת גן בחוץ 3-1. מכבי פתח תקווה נראתה מצויין במשחק האחרון שלה ולמרות שההגנה שלה תיפקדה מצויין, היא ויתרה על הבלם שהביאה, סטיבן פלה והיא מחפשת שחקן אחר במקומו. בפתח תקווה חתמו בקיץ האחרון כמה שחקנים מצויינים בינהם זנדברג, אלירן דנין ויוסי אופיר. מוראד מגמאדוב הוותיק לא ישחק בעקבות פציעה. פתח תקווה מהצד השני תעלה למשחק בהרכב דיי דומה לזה שסיים בתיקו מול בני יהודה, הקבוצה היא דיי בינונית ולדעתי מכבי פתח תקווה תנצח כאן. הייתי מגבה ב-X.

בית'ר ירושלים - הפועל באר שבע - 1 (יחס 1.50)

בית'ר ירושלים נפרדה בתיקו 2-2 מול אשקלון במחזור האחרון במשחק בו היתה אמורה לנצח. כמות ההחמות של בית'ר היתה גדולה ובן שושן לבדו היה יכול לכבוש שלושה שערים. ב'ש מהצד השני שיחקה משחק מאוד חלשה בו היא הפסידה למ.ס. אשדוד 2-1. בבית'ר ירושלים יעדרו חן עזריאל ושי חדד, שניהם פצועים וגם אלבארס, סרג' איילי, ליאור ראובן ומור דהאן שלא אושרו עדיין בבקרה. מי שכן ישחק במשחק הזה הוא לבן מקלאדזה הגיאורגי שנבחן בבית'ר ירושלים. ב'ש תחמיץ למשחק מול בית'ר את סיראז' נאסר שנפצע השבוע באימון, במקומו יפתח ג'יימס ביסו הגנאי. בקישור הקבוצה ישחקו שני שחקנים מצויינים, דוד רביבו ואקס בית'ר ירושלים, מאור מליקסון. בית'ר ירושלים מאושרת לחזור לטדי, היא עשתה מחנה אימונים מוצלח באוסטריה והיא תפגוש את הפועל ב'ש, שאותה מאמן ניר קלינגר, לא מאמן שאהוד על אוהדי בית'ר ירושלים. ההימור שלי, בית'ר ירושלים תנצח את הפועל ב'ש בבית.


משחקים נוספים:

בנפיקה ליסבון - פורטו - 1 (יחס 1.95)

{סופר קאפ} הליגה בפורטוגל תיפתח בשבוע הבא ולבנתיים אנחנו מקבלים יופי של משחק בין האלופה בנפיקה לבין פורטו שבעצם גם לא זכתה בגביע, אך מאחר והיא הפסידה בגמר לבנפיקה, היא זו שתשחק מולה היום. בנפיקה עשתה עונה נפלאה בעונה שעברה, היא הפסידה בשני משחקים בלבד לאורך כל העונה וזכתה באליפות ביתרון של חמש נק' על בראגה. פורטו סיימה במקום השלישי בטבלה. המשחק יערך באצטדיון האביירו, מגרשה הביתי של קבוצת ביירה מאר. שלוש פעמים נפגשו הקבוצות בעונה שעברה. בנפיקה ניצחה בסיבוב הראשון 1-0, ניצחה לאחר מכן בגמר הגביע בקלות 3-0 אך בליגה במסיבוב השני היא הובסה 3-1. שני שחקנים בלבד צירפה בנפיקה לצבא הגדול שלה. היא הביאה שני שחקנים ארגנטינאים. את הקשר גטלאן ששיחק בבוקה ג'וניורס בשנה שעברה ואת ג'ארה, חלוץ מצויין ששיחק בארסנל הארגנטינאית בשנה שעברה וכבש שבעה שערים. פורטו מהצד השני חיזקה את עצמה בשישה שחקנים חדשים, כולם שחקנים מצויינים מקבוצות גדולות. הבולטים שבהם הם הקשר סוזה שהגיע מואשקו מבראזיל, ביחד איתו הגיע וולטר, חלוץ ב-21 ששיחק באינטרנסיונל בעונה שעברה. יהיה משחק מצויין כשבסיומו לדעתי בנפיקה תהיה זו שתניף את גביע הסופר קאפ. היא פשוט קבוצה כישרונית יותר, יש לה שחקנים טובים יותר וגם השנה לדעתי היא תזכה באליפות.

הירנביין - איינדהובן - 2 (יחס 1.55)

הירנביין סיימה את העונה שעברה במקום ה-11 בלבד לעומת איינדהובן שסיימה באכזבה במקום השלישי בטבלה. שלושה משחקים היו בין השתיים בעונה שעברה, איינדהובן ניצחה 1-0 בליגה ו-3:1 בגביע ובסיבוב השני בליגה, נפרדו השתיים בתיקו במגרשה של הירנביין. בסך הכל שיחקו הקבוצות 35 משחקים זו מול זו, הירנביין ניצחה בשבעה משחקים בלבד כשאיינדהובן מנצחת בעשרים. שישה שחקנים חדשים החתימה איינדהובן בקיץ האחרון, היא הביאה שני שחקנים ברזילאים צעירים, אחד להגנה, מרסלו שהגיע מקראקוב הפולנית ואת החלוץ ג'ונתן שהיה שייך לקבוצה טופי, קבוצה ששימו לב, משחקת בליגה השמינית בחשיבותה בברזיל. הירנביין קבוצה בינונית ומטה וגם השחקנים החדשים שהיא הביאה ,לא יעזרו לה לדעתי במשחק הפתיחה מול אחת הקבוצות שמועמדות השנה לזכות באליפות. אני מסמן כאן 2.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק