גברי ולוזון שוחחו על גיא לוי

פרסום ראשון: יו"ר התאחדות הנכנס נפגש ביום חמישי עם בכירים בספורט ובינהם גברי לוי עימו עשה סולחה והבטיח: בקרוב לא יהיה סכסוך בין גיא לוי להתאחדות. רק הוא יאמן את הנבחרת הצעירה

יום ראשון 04 פברואר 2007
דורון ברגר
 יו"ר ההתאחדות לכדורגל, הבא, אבי לוזון, הבטיח באופן חד משמעי כי בקרוב יסתיימו כל המשקעים בין מאמן הנבחרת הצעירה גיא לוי לבין ראשי ההתאחדות לכדורגל. הדבר היה בפגישה סודית מיוחדת שנערכה ביום חמישי האחרון ואשר נועדה כדי לערוך סולחה בין אבי לוזון ליו"ר הההתאחדות לשעבר, גברי לוי.

בפגישה שנערכה בבית קפה בפתח תקוה השתתפו בכירים נוספים בספורט הישראלי בעיקר במרכז מכבי, בינהם יו"ר הוועד האולימפי צביקה ורשביאק, ראש אגף הכדורגל במרכז מכבי, נתן סלובטיק, יו"ר אגודת מכבי פתח תקוה, נחמן מנדל וחבר הנהלת מכבי פתח תקוה יעקב מרמור.

במהלך הפגישה עלו מספר נושאים בינהם חוסר הוודאות המוחלט בנוגע להכנות הנבחרת הצעירה והזעם שיש לראשי ההתאחדות נגד גיא לוי שדיבר מספר פעמים באמצעי התקשורת על הכנה לא נאותה.

לוזון הבהיר כי מיד כשיכנס לתפקידו (בעוד כחודש וחצי) הוא יודיע באופן ברור ביותר כי מעמדו של גיא לוי איתן והוא ימשיך לכהן כמאמן הנבחרת הצעירה עד אליפות אירופה ואף שנתיים אחרי האליפות.

לוזון וגיא לוי צפויים להיפגש בקרוב כדי ללבן את הענינים בינהם.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק