פרגוסון מאשר: לא נבצע רכש נוסף

אלכס פרגוסון אישר היום כי מנצ'סטר יונייטד לא תבצע רכש נוסף, מלבד שני השחקנים שכבר הגיעו, חביאר הרננדז וכריס סמולינג: " אני מרוצה מהסגל שיש לי ולא רואה סיבה לרכוש שחקנים נוספים"

שבת 07 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
מנצ'סטר יונייטד עברה קיץ שקט ורגוע מאוד מבחינתה, עם שני שחקני חיזוק בלבד - שחקן ההגנה הצעיר שהגיע מפולהאם, כריס סמולינג, וחלוץ נבחרת מקסיקו שנרכש מוקדם מאוד, עוד לפני המונדיאל, חביאר הרננדז.

למרות זאת, אלכס פרגוסון טוען כי אין ברצונו לבצע חיזוק נוסף ואף הוסיף כי הגלייזרים, בעלי המועדון, אישרו לו לחזק את הקבוצה אם יראה לנכון לעשות זאת. אלכס פרגוסון אמר היום במסיבת העיתונאים לקראת משחק מגן הקהילה, מחר מול צ'לסי: "אני לא רואה כל ערך בחיזוק המועדון. אני מאוד מרוצה מהסגל הנוכחי, אני לא אבצע רכישות רק כי אנשים אומרים לי לעשות כך".

"אני מסתכל על שחקנים שפנויים בשוק ואפשר להביא אבל זה לא מדבר אליי. האוהדים רוצים כל קיץ רכישות ושמות גדולים במועדון, אבל אני מסתכל על הסגל שלי ושואל מה אני צריך יותר מזה?".

פרגוסון גם התייחס לגבי חוק הפרמיירליג החדש המאפשר לרשום לליגה 25 שחקני סגל, ביניהם 8 חייבים להיות שחקנים שגדלו במועדון: "החוק הזה הוא טוב לליגה, זה היה צריך לקרות עוד קודם. צריך לבדוק את משמעות עניין "שחקן בית" לעומק, אי אפשר לעשות טעויות בנושא הזה". צמד האחים הברזילאים של היונייטד, פאביו ורפאל, ייחשבו רק החל מהעונה הבאה כשחקני בית, בעוד ג'ון אושה עומד בתקן הפרמייר-ליג בנושא אולם לא באופ"א.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק