כדיר ייעדר, רות'ברט יחליפו בסגל

מוקדמות אליפות אירופה: הפורוורד של מכבי ת"א פצוע ולא ייכלל בסגל למשחק מול לטביה הערב. רוברט רות'ברט יחליפו. אריק שיבק על המשחק: "רוצים להמשיך ולנצח, מקווים שהקהל ידחוף". דן שמיר: "צריכים להיות מרוכזים"

יום ראשון 08 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 אחרי הניצחון המרשים באיטליה במשחק הפתיחה שלה בקמפיין מוקדמות היורובאסקט, נבחרת ישראל תארח הערב את לטביה למשחקה השני בקמפיין. אריק שיבק המאמן יערוך שינוי אחד כפוי כאשר אלישי כדיר הפצוע, לא הצליח להתאמן אתמול והוא יוחלף בסגל ע"י  רוברט רות'ברט, שלא התלבש במשחק מול איטליה. 

כדיר, בכל מקרה לא שותף במשחק מול איטליה ולא היה פקטור כך שחסרונו לא אמור להוות חסרון מיוחד לנבחרת מול הלטבים החלשים שסובלים מהעדר גבוהים משמעותיים. נבחרת ישראל ערכה במוצאי שבת את מסיבת העיתונאים הרשמית לקראת המשחק לטביה, שיערך בהיכל נוקיה (א', 19:00 שידור ישיר בערוץ הראשון). 

מאמן נבחרת ישראל, אריק שיבק אמר: "זה משחק בין שתי קבוצות שניצחו את איטליה, זו נבחרת שקולעת באחוזים טובים מבחוץ. אנחנו מבינים מה יהיה מחר, שההיכל יהיה מלא, ידחפו אותנו כמו שצריך. כולנו רוצים לנצח ולהמשיך הלאה בשלום. אנחנו פייבורטים וצריכים לדעת איך להתמודד עם זה. 

דן שמיר הוסיף: "זה לא יהיה משחק קל, צריכים להיות מרוכזים ולהתכונן לתרחישים שלא הכל יילך". 

גיא פניני: "משחק ראשון כאן בבית, מקווים שהיכל נוקיה יהיה מלא ותהיה כאן אווירה ביתית הכי טובה שאפשר. מקווים להחזיר להם".  כזכור, נבחרת ישראל פתחה את הטורניר של מוקדמות אליפות אירופה עם ניצחון חוץ מרשים על נבחרת איטליה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק