13 המלצות WINNER ליום ראשון

משחק גביע מגן הקהילה באנגליה, גביע הטוטו בישראל, הליגה השבדית, הליגה הנורבגית ועוד משחקים במסגרת המלצות משחיק ה-WINNER שלנו להיום

יום ראשון 08 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

 גביע מגן הקהילה:

צ'לסי - מנצ' יונייטד - X (יחס 2.65)

שתי הקבוצות נפגשות למשחק מקדים לפני פתיחת הליגה, למשחק על מגן הקהילה. צ'לסי סיימה במקום הראשון כאלופה בעונה שעברה, מנצ' יונייטד סיימה במקום השני בפיגור של נקודה אחת בלבד מצ'לסי. צ'לסי נפרדה בקיץ האחרון מארבעה שחקנים, בלטי, קול, באלאק וסטוך, במקומם היא החתימה ארבעה שחקנים חדשים, בינהם ראמירז, קשר ברזילאי מצויין שהגיע מבנפיקה וכמובן את יוסי בניון שלנו שהגיע מליברפול. 

מנ'צסטר מהצד השני נפרדה בסך הכל מקינג, חלוץ נורבגי בן 18 שגם ככה לא ממש הועיל בעונה שעברה, היא החתימה שני שחקנים חדשים, את המגן שמאלינג שהגיע מפולהאם ואת החלוץ המקסיקני הרננדז שהגיע מקבוצת גוואדלחרה המקסיקנית שם הוא כבש בעונה שעברה 21 שערים ! בעונה שעברה ניצחה צ'לסי בכל שלושת המשחקים שהיו בין השתיים. היא ניצחה בפנדלים במגן הקהילה בעונה שעברה ובליגה היא ניצחה בבית 1-0 ובחוץ 2:1. המשחק יערך באצטדיון וומבלי. מנצ' תשחק ללא אואן, נאני, אנדרסון וולבק, צ'לסי תחסר את אובי מיקל ואת בוסווינגה. שתי הקבוצות שיחקו כמה משחקי ידידות בימים האחרונים, יונייטד רשמה שני הפסדים לקנזס האמריקאית ולגוואדלחרה המקסיקנית והיא ניצחה 5-2 את כוכבי הליגה האמריקאית. צ'לסי מהצד השני הפסידה בשלושה משחקים להמבורג, לפרנקפורט ולאייאקס. יהיה משחק צמוד, לדעתי כמו בעונה שעברה, המשחק הזה לא יוכרע.

ליגה שבדית:

קלמאר - טרלבורג - X (יחס 3.20)

קלמאר מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את טרלבורג שמדורגת במקום ה-11 בטבלה כשזו בכושר מצויין ואחרי ארבעה ניצחונות רצופים. קלמאר בבית עם מאזן של 3-1-4, טרלבורג בחוץ ממש חלשה עם שישה הפסדים בשמונה משחקים, אבל עם יכולת כמו שלה לאחרונה קשה להתעלם מזה. קלמאר אחרי שני הפסדים ולדעתי הפעם תגיע רגיעה, טרלבורג שנראית טוב יותר, תלחץ יותר אך לדעתי המשחק הזה לא יוכרע.

סולנה - ברומפויקרנה - 1 (יחס 1.80)

סולנדה מדוגת במקום הלפני אחרון בטבלה, היא גם הודחה מליגת האלופות בשבוע שעבר ולמשחק היום היא מגיעה אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את ברומפויקרנה שמדורגת במקום התשיעי בטבלה. ברומפויקרנה מגיעה למשחק היום אחרי הפסד במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי תיקו וניצחון. סולנה בבית עם מאזן של 3-2-3, ברומפויקרנה בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד בלבד. סולנה אמורה להתעורר מתישהו ולהזכר בכך שהיא בעצם אלופה. היא לא תהיה בצמרת העונה, אך לדעתי היא גם לא תרד ליגה. אני מאמין שאת ברומפויקרנה היא תנצח.


ליגה פינית:

א. טורקו - קופס - 1 (יחס 1.85)

טורקו מדורגת במקום השישי בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד אחד בארבעת המחזורים האחרונים בהם היא גם ניצחה פעמיים. הי אתאחר היום את קופס שבמקום השלישי בטבלה כשזו אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה לסירוגין, משמע, היום היא אמורה לאבד נקודות. טורקו בבית עם מאזן של 3-2-3, קופס בחוץ עם מאזן של 3-1-3. בסיבוב הקודם ניצחה קופס בבית 2-1, טורקו בבית קבוצה לא רעה, קופס קבוצה טובה השנה ובהחלט המשחק הזה יכול להסתיים בחלוקת נקודות. אני בכל זאת מסמן כאן על הביתיות של טורקו, אך מומלץ לגבות ב-X.

הוקנה - יארו - 1 (יחס 1.55)

הונקה מדורגת במקום השני בטבלה כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי הפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את יארו שמדורגת במקום החמישי בטבלה כשזו בכושר מצויין עם שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה. הונקה בבית עם מאזן מצויין של 5-1-1 לעומת יארו שבחוץ עם מאזן של 4-1-3. יארו קבוצה לא רעה בכלל, אך לדעתי הונקה תנצח את המשחק הזה.

טמפרה - מארייהמן - 1 (יחס 1.65)

טמפרה מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא מפסידה במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. היא תארח היום את מארייהמן החלשה שמדורגת במקום ה-12 בטבלה ולמרות שהיא בתחתית והיא דיי חלשה, היא לא הפסידה בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא מסיימת שלוש פעמים בתיקו ומנצחת פעמיים. מארייהמן בחוץ משיגה מאזן של 3-3-1 כשזהו גם מאזנה של טמפרה בבית. למרות שמארייהמן לא הפסידה בחמשת המחזורים האחרונים, הפעם לדעתי זה צפוי לקרות. טמפרה קבוצה טובה בבית.


גביע הטוטו:

ה. קרית שמונה - מכבי חיפה - 1 (יחס 4.00)

אחרי שחיפה הודחה מהליגה האירופית, כל מה "שמעניין" אותה עכשיו זה גביע הטוטו. היא תתארח במשחק חוץ אצל קרית שמונה שנפרדה בתיקו מאופס מהפועל חיפה במחזור הראשון. חיפה אגב הביסה את עכו בתוצאה 4:1 במחזור הראשון. חיפה תשחק ללא דבאלשווילי ומסיללה וגם עלי עותמן לא ישותף במשחק. גם מאמנה של חיפה, אלישע לוי לא יהיה על הקווים. בשער ישחק אמיר אדרי כשדווידוביץ' עדיין פצוע. קרית שמונה תשחק בהרכב זהה לזה שסיים בתיקו משמים מול הפועל חיפה ולדעתי קרית שמונה מקבלת את חיפה במצב הכי טוב שהיא היתה יכולה לבקש. חיפה שבורה מההדחה ולדעתי בעקבות המצב הזה ומצבת השחקנים שלא ישחקו היום בחיפה, קרית שמונה יכולה לעקוץ. אני מסמן כאן 1.


ליגה נורבגית:

הוגסונד - ולרנגה - 2 (יחס 1.90)

הוגסונד מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מפסידה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ולרנגה שבמקום השני בטבלה כשזו חוזרת לעצמה והיא במקום השני בטבלה עם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. ולרנגה חייבת לנצח היום מאחר ורוזנבורג שבמקום הראשון כבר בפער של 9 נק' ממנה. הוגסונד קבוצה דיי בינונית ומטה ,ולדעתי ולרנגה שבכושר טוב, תנצח במשחק הזה.

מולדה - ויקינג - X (יחס 2.85)

מולד הבמקום ה-13 בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון בהם היא מפסידה פעמיים. היא תארח היום את ויקינג שבמקום הרביעי בטבלה כשזו אחרי שני מחזורים ללא ניצחון עם תיקו והפסד זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. מולדה בבית עם מאזן של 4-2-3 לעומת ויקינג שבחוץ משיגה מאזן לא מרשים של 2-3-4. לדעתי יהיה משחק שקול עם יתרון קל לויקינג. אני מסמן כאן X.

סטאבק - סטרומסגודסט - 1 (יחס 1.40)

סטאבק מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים ואחרי שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סטרומסגודסט שבמקום השישי בטבלה כשזו אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. סטאבק בבית עם מאזן של 4-2-4 לעומת סטרומסגודסט שבחוץ משיגה ניצחון אחד בלבד ומפסידה בשישה משחקים. סטרומסגודסט קבוצה מצויינת אבל רק בבית, בחוץ היא אחת הקבוצות החלשות בליגה. אני מסמן כאן 1 אבל מומלץ להתרחק מהמשחק הזה.. הכל פה אפשרי. היחס פה ממש הזוי.


ליגה ברזילאית:

גוייאש - פאלמיירס - X (יחס 2.80)

גוייאש מדורגת במקום ה-17 בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את פאלרמיירס שמדורגת במקום ה-11 בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי שלוש תוצאות תיקו. גוייאש בבית עם מאזן של 1-2-2, פאלמיירס בחוץ עם מאזן של שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים. לדעתי, צפוי להיות משחק דיי צמוד. גוייאש נראית לא טוב, פאלמיירס בחוץ חלשה. אני מסמן כאן X.

סאנטוס - אינטרנסיונל - 2 (יחס 3.00)

סאנטוס מדורגת במקום השביעי בטבלה כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים. היא תארח היום את אינטרנסיונל החזקה שמסיימת בתיקו במחזור האחרון, זאת אחרי ארבעה ניצחונות רצופים. סאנטוס משחקת טוב בבית ובחמישה משחקים היא משיגה מאזן של 3-1-1, אינטרנסיונל משיגה בחוץ מאזן של שלושה ניצחונות ושני הפסדים. גם במשחק הזה אני מצפה שיהיה דיי צמוד, היתרון כאן יהיה של אינטרנסיונל, אני מסמן כאן 2, אך הייתי מגבה ב-X.

ואסקו דה גמא - ויטוריה באהיה - 1 (יחס 1.50)

ואסקו מדורגת במקום ה-15 בטבלה והיא מתעוררת קצת אחרי פתיחת עונה חלשה. היא מנצחת פעמיים ולא מפסידה בחמשת המחזורים האחרונים. היא תאחר היום את ויטוריה שבמקום ה-14 בטבלה. ויטוריה מפסידה במחזור הליגה האחרון והיא רושמת ניצחון אחד בלבד בחמשת המחזורים האחרונים. אוסקו בבית עם מאזן טוב של 3-1-1, ויטוריה בחוץ טרם ניצחה העונה בשישה משחקים בהם היא מסיימת שלוש פעמים בתיקו ומפסידה בשלושה משחקים. להערכתי, אחרי המשחק הזה, ויטוריה תרשום הפסד חוץ רביעי. זה לא שואסקו טובה ממנה בהרבה, אך היא משיגה את רוב הנקודות שלה בבית.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק