השופטים קבעו את התוצאה בדרבי

בהפועל פ"ת מתקשים להירגע מתצוגת השיפוט אתמול של שי שיטרית בדרבי (0:2 למכבי). דני לוי: "מכבי תלך עם הראש למעלה עד שניתן לה בראש בדרבי הבא". אופיר לוזון: "בהפועל יכולים לטעון מה שהם רוצים, חשובה התוצאה"

יום ראשון 08 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
משחקי גביע הטוטו בדרך כלל לא מעניינים יותר מידי ונשכחים מיד עם שריקת הסיום. אולם, מסתבר שבפ"ת דרבי הוא דרבי, גם אם מדובר בגביע הטוטו.

המשחק בין הקבוצות אתמול, בו ניצחה מכבי את הפועל 0:2, היה משחק חם מאוד בעיקר בגלל השיפוט של שי שטרית, שלטענתם אנשי הפועל היה חד צדדי לטובת מכבי. הטענות של הפועל התגברו אחרי ששטרית הרחיק את ג'ונתן אסוס מהפועל בכרטיס צהוב שני וכר הדשא הענק בר"ג, הפך להיות שדה קרב בין אנשי הפועל למכבי. שדה קרב בו היה מעורב גם תומר סיני, אחד מבעלי הפועל פ"ת.

דני לוי, חבר הנהלת הפועל פ"ת יצא היום בביקורת קשה נגד השיפוט בדרבי ואמר ך-telesport: "מי ששואל למה הרעש הגדול בטח לא היה במשחק. כל מי שראה את השופטים מטים את התוצאה נגדנו מבין למה התעצבנו אבל לא נורא, כבר פתרתי א העניין הזה מול האיגוד השופטים וזה לא יקרה יותר".

אתה רוצה להגיד שהשופטים נתנו את המשחק לאבי לוזון?

"זה לא מה שאני אומר. השופטים קבעו את התוצאה בדרבי, עכשיו עד הדרבי הבא הם יילכו עם הראש למעלה בעיר עד שניתן להם בראש בדרבי הבא".

גיא צרפתי, שחקן הפועל אמר: "כל מי שראה את המשחק יודע שלא הגיע לנו להפסיד. אין יותר מעצבן מלהפסיד בדרבי. כל שחקן רוצה לנצח כל משחק, במיוחד דרבי. אנחנו חייבים לאוהדים שלנו"

אופיר לוזון, האחיין הצעיר לבית לוזון ראה דברים אחרת: "בהפועל יכולים לטעון מה שהם רוצים, חשובה התוצאה הסופית 0:2 לנו. כמובן שאנחנו מאושרים משני הניצחונות שהשגנו, למרות שזה רק גביע הטוטו".

למה תמיד הדרבי הפתח-תקוואי לא רגוע?

"כי זה דרבי. אין שום הבדל בין ליגה, משחק אימון, גביע הטוטו או גביע. בכל דרבי אנחנו רוצים לנצח, אנחנו מאושרים שניצחנו".

דני מאיר, אוהד של מכבי מסכם: "אין לנו הרבה אוהדים אומנם, אבל אחרי המשחק היתה חגיגה רצינית. טוב שהפועל פ"ת נשארה בליגה כי בלי הניצחונות עליהם בדרבי הליגה הזו לא שווה. מתי הם באים מולנו פעם נוספת?".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק