6 המלצות למשחקי היום ב-WINNER

הליגה הנורבגית, הליגה הצ'כית, ליגת המשנה בצרפת וגם גביע הליגה האנגלי במסגרת המלצות משחקי ה-WINNER שלנו להיום

יום שני 09 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

טפליצה - בודיוביצה - 1 (יחס 1.50)

בשלושת משחקיה עד כה השיגה טפליצה תיקו אחד שהושג אחרי שני הפסדים במשחקי הפתיחה. היא תפגוש היום את בודיוביצה שפתחה את העונה עם שתי תוצאות תיקו, ובמחזור האחרון היא ניצחה. בעונה שעברה נפרדו הקבוצות בתיקו מאופס במשחגרשה של בודיוביצה אחרי ניצחון 3-0 של טפליצה בסיבוב הראשון. טפליצה מכרה ארבעה שחקנים בקיץ האחרון, הבולט בהם הוא החלוץ המצרי אוסאמה אלסמני שעזב לקבוצת טוקיו. טפליצה לא עשתה שום רכש לקראת העונה הזו. בודיוביצה מהצד השני החתימה בפגרה שני שחקנים חדשים, שניהם צ'כים. פ'צקה הקשיש, בן 32 שהגיע מאאכן הגרמנית וניטריסאנקי, קשר בן 19 שהגיע מקבוצת זניט הצ'כית, מהליגה השניה. בעונה שעברה סיימה טפליצה במקום הרביעי בטבלה, בודיוביצה סיימה בתחתית הטבלה, במקום ה-13. אחרי שלושה מחזורים, להערכתי טפליצה תשיג את הניצחון הראשון שלה העונה. היא קבוצה טובה יותר מבודיוביצה.

אוד גרינלנד - לילסטרום - X (יחס 2.95)

גרינלנד מדורגת במקום העשירי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את לילסטרום שבמקום התשיעי בטבלה כשגם לילסטרום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים אך בניגוד לגרינלנד, היא לא ניצחה בחמשת המחזורים האחרונים. גרינלנד בבית עם מאזן של 3-3-3, לילסטרום לא ממש מצליחה כשהיא מנצחת במשחק אחד בלבד, אך גם לא מרבה להפסיד, פעמיים בלבד לצד שש תוצאות תיקו. גם בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתוצאת תיקו 2:2, במהלך עשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, קבוצת הבית לא ניצחה. לילסטרום ניצחה בארבעה משחקים, גרינלנד פעמיים. גם כאן אני מהמר על המגמה הזו, ומזמן כאן X.

סטיבנייג' - פורטסמות - 2 (יחס 1.80)

סטיבנייג' פתחה את העונה שלה בליגה הרביעית באנגליה עם תוצאת תיקו 2-2 מול מקסלספילד. פורטסמות שמשחקת העונה בצ'מפיונשיפ, הפסידה במחזור הפתיחה 2-0 בקובנטרי. פורטסמות תגיע למשחק היום ללא וובר, הוג'ס ולא רידרסון. שתי הקבוצות לא נפגשו מעולם וזהו המשחק הראשון בינהם, שלדעתי צפוי להסתיים בניצחונה של פורטסמות. האורחת אמנם קבוצה חלשה, אך היא טובה יותר מקבוצת מרכז טבלה מהליגה הרביעית.

נאנט - לה מאן - X (יחס 2.60)

את העונה שעברה סיימה נאנט במקום ה-15 בטבלה, היא תפגוש היום את לה מאן שסיימה במקום ה-18, אך בליגה הראשונה והיא ירדה לליגה השניה. שמונה משחקים קיימו בינהן שתי הקבוצות, נאנט ניצחה בארבעה משחקים, לה מאן במשחק אחד. בפעם האחרונה שהן נפגשו זה היה בליגה הראשונה לפני שנתיים, כל קבוצה ניצחה במשחק החוץ שלה. נאנט 2-0, לה מאן 4-1, ניצחונות שהגיעו אחרי שלושה תוצאו תתיקו ברצף. ארבעה שחקנים החתימה נאנט העונה במטרה להיות בצמרת הטבלה. שלושה צרפתים מצויינים, אחד הגיע מאנורתוזיס היוונית, קופה בן ה-28 הגיע מאוקזר ובנזרגה הגיע מליל. בנוסף אליהם הגיע אסאמבה הקמרוני מואלנסיין. לה מאן מהצד השני החתימה ארבעה שחקנים חדשים, שניהם מהם צרפתים דיי אלומניים, אחד מהם הוא דייה הגנאי שהגיע מקבוצת רודז והשני הוא קמארה הגינאי שכבר שיחק בעונה שעברה בלה מאן, פשוט לה מאן רכשה אותו מנאנט. לה מאן היא אולי כישרונית יותר ועל הנייר היא קבוצה שאמורה להיות טובה יותר, אך לדעתי המשחק הזה יהיה דיי צמוד. אני מסמן כאן X.

נורקופינג - האמרבי - 1 (יחס 1.55)

נורקופינג מוליכה את הטבלה והיא אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את האמרבי שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא אחרי חמישה משחקים ללא הפסד ואחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. נורקופינג בבית עם מאזן של 5-3-1, האמרבי בחוץ עם מאזן של 3-2-4. נורקופינג בכושר מצויין ולמרות שגם האמרבי בסך הכל בסדר גמור, לדעתי המשחק הזה יוכרע לצד הקבוצה הביתית שפשוט נראית טוב יותר. היא גם תעלה לשחק בהרכב מלא ואני מסמן כאן 1.

סנדסבאל - וואסבי יונייטד - 1 (יחס 1.20)

סנדסבאל מדורגת במקום השני בטבלה כשהיא אחרי שתי תוצאות תיקו ושני ניצחונות. היא תארח היום את וואסבי שבמקום הלפני אחרון בטבלה כשזו אחרי שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים לסירוגין, מה שאומר שהיום תורה להפסיד. סנדסבאל בבית משחקת טוב והיא עם מאזן של 4-4-1, וואסבי בחוץ חלשה מאוד והיא מפסידה בשישה משחקים מתוך תשעה ומנצחת רק פעם אחת. סנדסבאל לא אמורה להתקשות כאן ולנצח את וואסבי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק