סקרמנטו רוצה לשחזר את ההיסטוריה

המלצת WINNER NBA: קבוצתו של עמרי כספי שניצחה אתמול את ניו יורק, רוצה לרשום ניצחון שני ברציפות בחוץ הפעם על דטרויט. הפעם האחרונה שסקרמעטו ניצחה פעמיים ברציפות בחוץ היתה לפני שנתיים, כשגם אז היא ניצחה את הניקס ודטרויט

שבת 15 ינואר 2011
שלמה חסיד
 אחרי שניצחה אתמול בגארדן את ניו יורק ניקס, כל מה שסקרמנטו קינגס רוצה עכשיו זה לשחזר את ההיטוריה ולנצח הלילה את דטרויט בחוץ - כדי לרשום לרא۩ונה מזה שנתיים ניצחון חוץ שני ברציפות.

אמש ניצחה סקרמנטו את הניקס 83-92, והלילה כבר מחכה לה דטרויט. לפני שנתיים היה סנריו דומה כאשר סקרמנטו ניצחה את הניקס 114-118 בהארכה, ובלילה שלאחר מכן ניצחה את דטרויט 97-103.

בנו אודריך בלט אתמול עם 29 נק', כשדימרקוס קאזנס מוסיף 16 נק' ולוקח 10 ריב'. "היה זה המשחק הראשון שבו עשינו הגנה כמו שצריך", אמר אודריך. "הלוואי וזה יקרה גם הלילה מול הפיסטונס".

לטרייסי מגריידי כוכב הפיסטונס יש ממוצע 23.4 נק' מול סקרמנטە בקרייריה שלו. בניצחון בטורונטו אתמול 91-105 הוא קלע 22 נק' והיה הקלע הבולט אצל קבוצתו. מגריידי אמר: "צריך לתת את כל הכבוד לסקרמנטו ולא לזלזל בהם חלילה. זה משחק קשה מאוד".

לטייריק אוונס יש ממוצע של 20.3 נק' בשלושת המשחקים מול דטרויט בשנה שעברה. אוונס היה פושר למדי אתמול עם 9 נק', כשחזר לשחק לראשונה אחריי הפציעה שהשביתה אותו משלושה משחקים.

משחק מספר 84:  דטרויט פיסטונס - סקרמנטו קינגס (5+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק