לנבחרת ישראל תמיד קשה בחוץ

נבחרת הכדורסל המריאה לקראת משחק מוקדמות היורובאסקט ביום רביעי בפינלנד. טל בורשטיין הוסיף לדבריו של אריק שיבק: "אנחנו במצב טוב, צריך להגיע מוכנים לכל משחק"

יום שני 09 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

אחרי הניצחון המשכנע במיוחד באיטליה ואתמול בהיכל "נוקיה" מול לטביה, נבחרת הכדורסל של ישראל יצאה הבוקר לפינלנד לקראת המשחק השלישי במוקדמות היורובאסקט ביום רביעי.

אריק שיבק, מאמן נבחרת ישראל אמר בשדה התעופה: "יש בנבחרת המון כשרון אבל גם יש לנו עוד עבודה, יש הרבה בעיות בהגנה. כשאנחנו משחקים קבוצתי קשה מאוד לעצור אותנו - אם עוצרים את עמרי אז אליהו קולע, אם עוצרים את ליאור אז יותם הלפרין יקלע". פינלנד נבחרת אגרסיבית מאוד, אתמול הם כמעט ניצחו את איטליה. משחק חוץ הוא קשה לכל קבוצה ולנבחרת שלנו תמיד היה קשה בחוץ".

טל בורשטיין, שזכה לשבחים על המשחק אמש מול לטביה: "מאוד נהנינו אתמול, רק שימשיך ככה. אנחנו במצב טוב בבית אבל אנחנו צריכים להגיע מוכנים לכל משחק ולכל יריבה. צריך לשמור על רמת ריכוז ואגרסיביות. השחקנים מאוד מפרגנים אחד לשני. אריק שיבק אמר לנו שאנחנו עדיין לא ספרד ולא יכולים לזלזל, כשספרד זלזלו הם הפסידו פעמיים ברציפות".

ואיך אפשר בלי הרכש החדש של הפועל ירושלים, וויל סולומון. חברו לקבוצה, יובל נעימי אמר: "צריך להוריד את הכובע בפני דני קליין ועודד קטש שהביאו שחקן כמו וויל למלחה. הוא ייתן לנו הרבה". על היריבה הבאה ביורובאסקט הוסיף: "היא משחקת הגנה חזקה מאוד. אסור לנו להרים את האף יותר מדי, צריך להישא רעם רגליים על הקרקע ולנצח גם בלטביה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק