נדחתה העתירה נגד מינוי לוזון

התנועה לאיכות השלטון רשמה היום (שני) אכזבה , לאחר שבקשת העתירה שלה נגד מינויו של גיא לוזון לנבחרת הצעירה נדחתה ע"י בית המשפט המחוזי בירושלים. הנבחרת של לוזון ערכה היום אימון ראשון בקפריסין תחת חום כבד

יום שני 09 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 
בית המשפט המחוזי בירושלים דחה היום את עתירתה של התנועה למען איכות השלטון להוצאת צו ביניים נגד מינויו של גיא לוזון למאמן הנבחרת הצעירה. 

 
בנוסף, קבע בית המשפט כי עתירתה של התנועה למען איכות השלטון "מוקדמת", וביקש מבא כוחה של התנועה למחוק את העתירה, על מנת לאפשר למשרד המשפטים/רשם העמותות לשקול את פנייתה של התנועה אליו, ורק אז להגיש עתירה מחדש במידת הצורך. 

התנועה לאיכות השילטון, עתרה ביום ראשון בבוקר לבית המשפט המחוזי בירושלים בדרישה למנוע את מינויו של גיא לוזון למאמן הנבחרת האולימפית, בשל העובדה שיו"ר ההתאחדות, אבי לוזון הוא דודו של גיא.

הטענה העיקרית היא שעל אף שמדובר במאמן מוערך, מינויו למאמן הנבחרת סובל ממספר פגמים מהותיים. בתנועה מציינים כי לוזון היה למעשה המועמד היחיד והוודאי לתפקיד.

כמו כן נטען, כי המינוי מציב את דודו, אבי לוזון, במצב של ניגוד עניינים וכי יימנע מדוד לוזון לבצע עבודות ביקורת ופיקוח על האחיין לוזון, שהחל את עבודתו ביום ראשון בבוקר.

בעתירה, שהוגשה באמצעות עורכי הדין אליעד שרגא, צרויה מידד לוזון, נדאל חיאק ואורי אפלבום, ביקשה התנועה מבית המשפט להוציא צו ביניים שיורה על הפסקת או הקפאת כהונתו של לוזון עד למתן פסק דין סופי בעתירה. 


בתוך כך, הנבחרת ערכה אימון באצטדיון GSP בניקוסיה שנערך תחת חום כבד. כל השחקנים השתתפו באימון, ובערב יקיימו אימון נוסף באצטדיון שלאחריו ייערך תדרוך.

מחר תקיים הנבחרת אימון קל בבוקר לקראת המשחק שייערך באצטדיון של אתניקוס באקנאס.

 המשחק יהווה הכנה לקראת  שני המשחקים האחרונים בקמפיין מוקדמות אליפות אירופה 2011 מול שבדיה בגטבורג (3.9.10) ומונטנגרו בראשל"צ (7.9.10).

כזכור, הנבחרת הצעירה של ישראל נמצאת במקום השלישי בבית 6 של מוקדמות אליפות אירופה 2011 בדנמרק. לנבחרת יש 10 נקודות (6 משחקים), כשמקדימות אותה מונטנגרו עם 13 נק' (7 מש'), ושבדיה המובילה שלה  16נק' (6 משחקים).

 

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק