המשטרה לא מאשרת את בלומפילד

משטרת ישראל לא העניקה לאצטדיון בלומפילד את האישור לקיום משחקים, זאת בעקבות השיפוצים אשר נעשו בחודשים האחרונים בשערים 10 ו-11. ניר פרצילנה, מנהל האיצטדיון אמר בתגובה: "יש לי רישיון עד סוף 2010"

יום שני 09 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 האם הדרבי התל אביבי הראשון לא ישוחק בבלומפילד? לפי שעה נראה כי המשטרה לא תאשר לשתי הקבוצות לקיים את המשחק ביום שבת הקרוב. 

בעקבות השיפוצים אשר נעשו בחודשים האחרונים בשערים 10 ו-11, משטרת ישראל החליטה לא להעניק לאצטדיון בלומפילד את האישור לקיום המשחקים . בנוסף לכך, החליטה המשטרה כי יש צורך בהוצאת רישיון עסק חדש לבלומפילד, ולכן יצטרכו מנהלי האצטדיון להוציא רישיון עסק חדש.

במכבי ת"א לא אהבו את ההחלטה ואף טוענים כי המשטרה מקשה על קיום המשחק כתוצאה מהפיילוט שייצא לדרך ביום שבת בו יוצבו סדרנים שהוסמכו ע"י ההתאחדות בתוך האיצטדיונים, כשהשוטרים ישמשו כאמצעי תגבורת. כתוצאה מכך המשטרה צפוייה להפסיד כסף רב. 

ניר פרצלינה, מנהל "היכלי הספורט" לא אהב את ההחלטה המשטרה: "החלטה מקוממת לא צודקת ולא ראויה. דינה להתבטל ומיד, מה פתאום שנעשה רישוי חדש לאצטדיון, לבלומפילד יש רישוי עד סוף 2010 וכל טענה אחרת מצוצה מהאצבע".

במכבי נמסר בתגובה: "אנו מודעים למצב הקיים המונע מאיתנו בשלב זה למכור כרטיסים לאוהדי שתי הקבוצות. מחר (שלישי) נקיים הערכת מצב יחד עם אנשי ההתאחדות לכדורגל, היכלי הספורט וכל הגורמים הרלבנטיים כדי לדון בעתיד קיום המשחק בשבת".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק