דנבר נאגטס נלחמת גם בשמועות

בעוד שכל העולם מתעסק בעתידם של כוכביה כרמלו אנתוני וצ'אנסי בילאפס, דנבר מגיעה לסן אנטוניו החזקה במטרה להמשיך את התנופה מהמשחקים האחרונים. הספרס ניצחה את דנבר בכל ארבעת המשחקים האחרונים

יום ראשון 16 ינואר 2011
שלמה חסיד
בשבוע האחרון הצליחה דנבר נאגטס לנצח למרות השמועות על מעברם של כוכביה כרמלו אנתוני וצ'אנסי בילאפס לניו ג'רזי, אבל הלילה זה כבר סיפור יותר קשה: היא מגיעה לסן אנטוניו למשחק מול הספרס החזקים. 

הספרס ניצחה את דנבר בכל ארבעת המשחקים האחרונים, כאשר ממוצע הקליעות של אנתוני מול הספרס - 20.6 נק' הוא הנמוך ביותר שהוא קולע מול קבוצה מהחוף המערבי. הספרס שואפים לנצח את המשחק השישי ברציפות שלהם, וה-15 ברציפות בביתם. ביום שישי הם ניצחו את דאלאס 89-101, טים דאנקן קלע 16 ולקח 12 ריב' ב-24 דקות.

בחודש דצמבר ניצחו הספרס פעמיים את הנאגטס, אבל כרמלו אנתוני היה בחוץ בגלל המוות על מות אחותו, בעוד בילאפס החמיץ את המשחק הראשון בגלל פציעה. בשבוע שעבר דנבר ניצחה את פיניקס, מיאמי וקליבלנד, ל۞רות גל השמועות, אבל האם היא מסוגלת לנצח גם הלילה? 

כרמלו אנתוני מסכם: "כולם אומרים שזה יכול להיות המשחק האחרון שלי בקבוצה, אבל גם אם זה נכון אני בטח לא רוצה להיפרד עם הפסד. סן אנטוניו היא הקבוצה הכי טובה בליגה לעת ע۪ה ויהיה לנו קשה, אבל השבוע האחרון מוכיח שאנחנו מסוגלים לחיות עם השמועות ובכל זאת להיראות כמו קבוצה".

משחק מספר 52:  סן אנטוניו ספרס - דנבר נאגטס (7+), ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2