יובל נעים קיבל איומים על חייו

המתיחות בין יובל נעים לבני סכנין מחריפה: המאמן של הקבוצה קיבל איומים ישירים על חייו באם יגיע לסכנין "ירצחו אותו" כדבריהם. העימותים החלו בעקבות שנעים החליט לקיים אימון בוקר בצום הרמדאן

יום שלישי 10 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 השידוך בין יובל נעים לבני סכנין, צפוי להסתיים מוקדם מאוד, אפילו עוד לפני פתיחת העונה. המאמן שהגיע מהפועל ר"ג והחליף את מרקו בלבול, לא משדר על אותו גל עם הנהלת סכנין.

לקראת הערב (רביעי) הוסיפו הודעות להגיע ליובל נעים, כאשר באחת מהן נכתב: "אם תגיע לסכנין נהרוג אותך". זהו יום לא קל עבור יובל נעים, שאף הצליח להגיע למפגש הקבוצתי עם מאמני ליגת העל ומאמן הנבחרת לואיס פרננדז במשרדי ההתאחדות. 

נעים קבע אימון בוקר בשיאו של צום הרמדאן

נעים קבע למחר בבוקר אימון כרגיל, למרות שאנחנו נמצאים בתקופה של צום הרמאדן ושחקניה הערבים של סכנין נמצאים בצום. בהנהלת סכנין זועמים על נעים, שמצידו לא נשאר חייב ולא מוכן שיתערבו לו באימונים.

כבר ביום ראשון האחרון, פרץ עימות בין ראשי סכנין לבין נעים, על רקע החתמתו של שחקן זר לקבוצה. שחקנים רבים פנו ליו"ר אבו סלאח והתלוננו על התנהלותו של נעים, שלא מוכן להתגמש. נעים טען היום ש: "בסכנין רגילים שמאמנים מיישרים איתם קו. לי יש את הדרך שלי ולא אתן לאף אחד להתערב לי בשיקולים המקצועיים. אני ממשיך במועדון עד שיגידו לי אחרת".

בנושא אחר, היו"ר אבו סלאח ינסה היום לאשר את תקציבה של סכנין בבקרה התקציבית. אבו סלאח הצליח להשיג ערבויות בעלות 1.9 מיליון שקלים, שהיו חסרים לקבוצה בהגשת התקציב הקודם שנדחה ע"י הבקרה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק