12 המלצות WINNER למשחקי היום

הערב יערכו עשרות משחקי ידידות בכל העולם, ואנו ממליצים על 12 משחקים להימור במסגרת משחק ה WINNER ליין

יום רביעי 11 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

אוקראינה - הולנד - 1 (יחס 2.00)

נבחרת הולנד מקיימת את המשחק הראשון שלה מאז שהפסידה בגמר המונדיאל האחרון 1-0 לספרד. ההולנדים עשו דרך מרשימה לגמר כשהם ניצחו בכל המשחקים במונדיאל מלבד משחק הגמר, הם הדיחו את ברזיל בדרך ואת אורוגוואי וגם במשחקי הידידות לפני המונדיאל, הם השיגו תוצאות מרשימות. אוקראינה מהצד השני שיחקה שלושה משחקי ידידות לפני המונדיאל וניצחה בשלושתם, 4-0 על ליטא, 3-2 על רומניה ו-1:0 על נורבגיה. אקוראינה תגיע למשחק בהרכב מלא שבין היתר יכלול את שוערה של שחטיור דונייצק פייטוב, בהגנה יבלטו שלושה שחקנים משחטיור, קיגרינסקי, ראקיצקי וקובין. בקישור יבלטו טימושצו'ק, שחקנה של ביירן מינכן ובחוד של האוקראינים ישחקו שבצ'נקו, ווורונין. נבחרת הולנד מהצד השני תשחק הרכב שונה לחלוטין מזה ששיחק במונדיאל. השחקן היחיד שישחק בהולנד היום ששיחק גם במונדיאל, הוא בעצם שוער המשנה, מיכאל וורם, שוערה של אוטכרכט. בקישור של הקבוצה יבלטו אניטה מאייאקס, סטאם מוויגאן, פייטרס מאיינדהובן. בקישור יבלטו דה יונג מאיאקס, ביחד איתו גם אורבי, בנוסף אליהם באקאל מאיינדהובן ובראמה מטוונטה. בחוד של ההולנדים ישחקו לאנס מאינדהובן, וולפינקל מאוטרכט ובירנס מהרנביין. ארבעה שחקנים יעדרו מההרכב המתוכנן של הולנד, בינהם, דה סילבה ואנגלהאר. ההימור שלי כאן בהתאם להרכבים, אוקראינה צפוייה לנצח כאן, ההימורים בחו'ל כבדים על אוקראינה והמשחק צפוי להחסם בקרוב.

שבדיה - סקוטלנד - 1 (יחס 1.50)

שבדיה שיחקה שלושה משחקי ידידות לפני המונדיאל בו היא לא השתתפה והיא ניצחה בשלושתם. 1-0 על ווילס ועל בלארוס ו-4:2 על בוסניה. הסקוטים מהצד השני שיחקו משחק אחד בלבד בו הם ניצחו את צ'כיה, המשחק נערך במרץ, שלושה חודשים לפני המונדיאל. הסקוטים יעלו לשחק ללא הקשר גרהאם דורנס וללא השוער דייויד מארשל. בנוסף אליהם גם מקלוץ', יוסטון, וובסטר, קרייג גורדון וקאלדוול בספק רב למשחק הזה, קשרה של סלטיק סקוט בראון יעדר אף הוא בעקבות פציעה. הבולטים בסגל של סקוטלנד למשחק היום הם השוער אלכסנדר, שוערה של ריינג'רס, בהגנה ישחק ברה מוולבס, מקמנוס ומילדסברו וואלאס מהארטס, בקישור יבלטו פלטשר ממנצ' יונייטד, ורובסון וטומסון שניהם שחקנים של מידלסברו. בחוד של סקוטלנד יבלטו מילר מריינג'רס ובויד ממילדסברו. בשבדיה מהצד השני ישחקו בסגל כמעט מלא. שוערה של אינדהובן יסאקסון, גם איברהימבויץ' ישחק ובנוסף אליו גם בריאמי, שחקנה של טוונטה, קלסטרום, שחקנה של ליון ופונטוס, חלוצה של אלקמאר. שבדיה לדעתי תנצח את המשחק עם הסגל שאיתו היא עולה. שבעה משחקים היו בין השתיים, אף אחד מהם לא נסתיים בתיקו. סקוטלנד ניצחה בארבעה משחקים, שבדיה בשלושה, האחרון היה לפני שש שנים, שבדיה ניצחה בקלות 4-1. אני מסמן כאן 1.

טורקיה - רומניה - 1 (יחס 1.60)

טורקיה שיחקה חמישה משחקי ידידות לפני המונדיאל בו היא לא שיחקה, היא הפסידה במשחק האחרון לארה'ב 2:1 אך ניצחה בשלושה שלפני כן בבית את אירלנד, את צ'כיה ואת הונדורס. הרומנים מהצד השני ניצחה את הונדורס במשחק ידידות לפני המונדיאל, זאת אחרי שהם הפסידו למקדוניה, לאוקראינה ואפילו לישראל. הרומנים הם כבר מזמן לא אותה נבחרת חזקה שהיתה בימים הטובים של גיאורגי חאג'י, טורקיה טובה ממנה והיא תנצח כאן לדעתי. רומניה אגב ניצחה בחמישה משחקים מתוך שמונה שהיו בין השתיים, טורקיה ניצחה רק פעמים, האחרון היה לפני 45 שנה !

אוסטריה - שוויץ - X (יחס 2.75)

שוויץ' הודחה מהמונדיאל בדרך הכי לא נעימה כשהיא סיימה בתיקו מאופס מול הונדורס, אחת הנבחרות החלשות בטורניר, כשלמעשה ניצחון היה מעלה אותם לשמינית הגמר. שוויץ' ניצחה במונדיאל האחרון 1-0 את ספרד והפסידה 1-0 לצ'ילה. אוסטריה מהצד השני לא שיחקה במונדיאל כמובן, היא שיחקה שני משחקי ידידות לפני המונדיאל כשהיא מנצחת 2:1 את דנמרק ומפסידה 1-0 לקרואטיה. אוסטריה, היא כמו רומניה, נחלשה מאוד בשנים האחרונות. שוויץ' היא גם לא קבוצה גדולה, היא טובה יותר מאוסטריה ולדעתי המשחק הזה לא יוכרע.

דנמרק - גרמניה - X (יחס 2.90)

שתי הנבחרות שיחקו במונדיאל האחרון, הדנים שיחקו חלש מאוד כשהפסידו להולנד 2-0, ניצחון את קמרון החלשה 2-1 והפסידו במשחק המכריע 3:1 ליפן. גרמניה מהצד השני עשתה דרך יפה מאוד במונדיאל.. היא אמנם הפסידה לסרביה בשלב הבתים אך היא הגיעה עד חצי הגמר שם הודחה עם הפסד 1-0 לספרד והיא ניצחה 3-2 את אורוגוואי במשחק על המקום השלישי. גרמניה תגיע למשחק הזה בהרכב טוב מאוד. בשער ישחק נוייר, שוערה של שאלקה, בהגנה ישחקו בואטנג, שחקנה של הסיטי, שולץ' מהאנובר וסדאר משטוטגרט. בקישור יבלטו האנט מורדר ברמן, קרווס מביירן מינכן, מרטין מברמן. בהתקפה ישחקו גומז ממינכן והלמס מלברקוזן. מי שיעדרו מהנבחרת הגמרנית הם קאקאו, מולר, פודולסקי, קלוזה, אוזיל, שווינשטייגר, להאם והשוער באט. הדנים מהצד השני ישחקו ללא בהאקמן וללא מיכאל קרוהן הפצועים והם יוחלפו בידי לורנצן ויינסן. עד כמה שהגרמנים ישחקו בהרכב אולי שני שלהם, הם עדיין טובים יותר מהנבחרת הדנית. עם זאת, לא הייתי ממהר ושם פה את הכסף על הגרמנים. אני מסמן כאן X, הולך על הפתעה קטנטנה. הדנים אגב לדעתי הם הנבחרת היחידה שבמשחקים הכוללים שלהם מול גרמניה, מובילים. הדנים שיחקו חמישה משחקים מול גרמניה, ניצחו בשלושה והפסידו בשניים. היום לדעתי יגיע התיקו הראשון שלהם. דנמרק אגב ניצחה בשני המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים.

סלובקיה - קרואטיה - 2 (יחס 2.30)

קרואטיה לא שיחקה במונדיאל האחרון לצערה, במשחקי הידידות שהיא קיימה לפני המונדיאל, היא ניצחה בשלושה משחקים, 1-0 את בלגיה ואת אוסטריה ו2-0 על ווילס. במשחק האחרון היא נפרדה בתיקו מאופס מאסטוניה. הסלובקים מהצד השני כן שיחקו במונדיאל האחרון ולא רק ששיחקו, הם גם הדיחו את איטליה מהבית המוקדם אחרי שניצחו 3-2 במשחק המכריע זאת אחרי תיקו מול ניו זילנד והפסד לפרגוואי. בשמינית הגמר שיחקה סלובקיה מול הולנד והפסידה 2-1 במשחק מותח. חמישה משחקים היו בין השתיים מאז שנת 1994, כל קבוצה ניצחה פעמיים כאשר הקרואטים ניצחו בשניים האחרונים ב-2007 וב-2004. סלובקיה אמנם הפתיעה מאוד במונדיאל, אך הקרואטים הם קבוצה טובה ואיכותית יותר. להערכתי הקרואטים מסוגלים לנצח כאן. הייתי מחזק ב-X.

סרביה - יוון - 1 (יחס 1.50)

שתי הנבחרות שיחקו במונדיאל, ושתיהן סיימו את הדרך עוד בשלב הבתים. הסרבים הפתיעו את גרמניה עם ניצחון 1- אך הפסידו בשני משחקים מול יריבות חלשות ממנה, 1-0 לגאנה ו-2:1 לאוסטרליה. היוונים מהצד השני הצליחו לנצח רק את ניגריה 2:1 כשהם מפסידים 2:0 לקוראיה ו-2:1 לארגנטינה. בנבחרת הסרבית יש לא מעט בעיות, לאו דווקא עם השחקנים אלא עם המאמן אנטיץ' שהוא נמצא בסכסוך מתמשך עם ההתאחדות הסרבית. הם רוצים לפטר אותו ולמנות במקומו מישהו אחר אבל עד שזה יקרה, השחקנים שכפי שכתוב, אוהבים אותו, ישחקו כאן בשבילו. הסרבים ישחקו ללא סטנקוביץ כשמלבדו, הם צפויים לשחק בסגל זהה לזה ששיחק במונדיאל האחרון. היוונים, קבוצה בינונית בסך הכל, יפסידו כאן לדעתי. זהו משחק ראשון איי פעם בין שתי הנבחרות אגב.

פולין - קמרון - 1 (יחס 1.85)

מאז 1982 לא שיחקו הקבוצות זו מול זו, גם אז לפני 30 שנה לא היה משחק מרתק במיוחד, משחק שנסתיים בתיקו מאופס. פולין שיחקה ארבעה משחקי ידידות לפני המונדיאל כשהיא תרצה לשכוח מאוד את המשחק האחרון בוא היא נדרסה 6-0 לאלופת העולם ספרד. קמרון מהצד השני נבחרת חלשה מאוד, היא הפסידה בשלושת המשחקים שלה במונדיאל להולנד, דנמרק וליפן וגם במשחקי הידידות לפני המונדיאל היא היתה סופגת שלישיות ורביעיות. בסך הכל לקמרון יש נבחרת לא רעה, יש להם את אטו, את מרטיפ משאלקה, איונג מאייאקס ועוד כמה שחקנים מוכרים, אך משהו לא עובד שם בנבחרת. הפולנים ישחקו בהרכב מלא מול קמרון ולדעתי הם ישיגו פה ניצחון.

אירלנד - ארגנטינה - 2 (יחס 1.55)

מלבד ההפסד 4-0 הכואב של ארגנטינה מול גרמניה, ניצחה ארגנטינה ב-12 משחקים מתוך 13 ! ארגנטינה ניצחה בשלב הבתים בשלושת המשחקים את ניגרה 1-0, את קוראיה 4-1 ואת יוון 2-0. בשמינית הגמר היא ניצחה בקלות 3:1 את מקסיקו וכשהיא חשבה שהיא תנקום בגרמניה על ההפסד בגמר איטליה 90, היא קיבלה רביעיה שהיא לא תשכח הרבה זמן. אירלנד מהצד השני לא שיחקה במונדיאל והיא שיחקה שלושה משחקי ידידות לפני כן כשהיא מפסידה לברזיל 2-0 מנצחת את פרגוואי 2-1 ואת אלג'יר 3-0. ארגנטינה צפויה להגיע למשחק מול אירלנד בהרכב טוב יחסית, האירים יגיעו למשחק בהרכב מלא בסך הכל. משחק אחד היה בין השתיים בעשור הקודם, ארגנטינה ניצחה 2-0 במסגרת ידידות באירלנד, אני מהמר על שיכפול תוצאה.

סלובניה - אוסטרליה - 1 (יחס 2.05)

שתי הקבוצות הודחו בשלב הבתים כשסלובניה מנצחת 1-0 את אלג'יר, מסיימת בתיקו מול ארה'ב, ותיקו מול אנגליה היה מספיק לה אך היא הפסידה 1-0. אוסטרליה מהצד השני פתחה עם תבוסה 4:0 לגרמניה, סיימה בתיקו 1-1 מול גאנה אך גם ניצחון 2-1 על סרביה לא הספיק לה. המשחק צפוי להערך באצטדיון החדש באירלנד. האוסטרלים יגיעו למשחק בסלובניה ללא השוער טים קייהיל וללא הקשר מיליגאן. סלובניה תשחק בהרכב מלא ועם מוטיבציה גדולה מול מגרש חדש ואוהדים נלהבים, הסלובנים לדעתי ינצחו כאן.

נורבגיה - צרפת - 2 (יחס 2.25)

נורבגיה לא שיחקה במונדיאל האחרון. היא שיחקה כמה משחקי ידידות לפני המונדיאל כשהי אמפסידה לאוקראינה 1-0 זאת אחרי ניצחונות על מונטונגרו, על סלובקיה, על שוויץ' ועל דרום אפריקה. צרפת מהצד השני שיחקה במונדיאל אך היא תרצה לשכוח את המונדיאל הזה. מלבד תוצאות גרועות במשחקי ההכנה לפני המונדיאל, תיקו 1-1 מול טוניס והפסד 1-0 לסין, היא גם פתחה עם תיקו מאופס מול אורוגוואי שזה עוד מתקבל על הדעת אך הפסדים 2-0 למקסיקו ו-2:1 על דרום אפריקה סגרו לצרפת את המונדיאל הזה בפנים. בצרפת יש מאמן חדש, שמו לורן בלאן, אחד השחקנים הגדולים בעשור הקודם. אמש הוא פירסם את הנבחרת החדשה שלו והשמות הגדולים שם הם. בשער ישחק ניקואלס נוצ'ז, בהגנה יבלטו פאני ומקסס, בקישור ישחקו דיארה, נאסרי אנזוגביה וסיסוקו. בהתקפה ישחקו האטם בן ערפה, בנזמה, מנדז ורמי. ללא ספק, נבחרת צרפתית חדשה לגמרי, שונה לגמרי מזו שהיתה במונדיאל האחרון. הנורבגים ישחקו עם הסגל הרגיל שלהם, בסך הכל קבוצה נחמדה מאוד. המשחק יערך בצרפת למרות שהמועצה החליהטה לשים פה את נורבגיה כמארחת. שלושת המשחקים האחרונים בין השתיים נסתיימו בתיקו, האחרון היה לפני המונדיאל בו זכתה צרפת ב-98 והוא נגמר 3-3. צרפת ניצחה את נורבגיה בשישה מתוך 12 משחקים בהם השתיים שיחקו. ההימור שלי, צרפת תנצח כאן עם הקבוצה החדשה שלה.

מקסיקו - ספרד - 2 (יחס 1.70)

שתי הקבוצות שיחקו במונדיאל האחרון, מקסיקו היתה בבית לא פשוט עם איטליה, דרום אפריקה ואורווגואי אך היא הצליחה לעלות עם ניצחון על צרפת, תיקו מול ד. אפריקה והפסד מול אורוגוואי. בשמינית הגמר פגשה מקסיקו את ארגנטינה החזקה והפסידה לה 3-1. ספרד מהצד השני הגיע כפי שכולנו יודעים עד לגמר הגדול זאת אחרי שהיא פתחה את המונדיאל דווקא עם הפסד לשוויץ'. היא ניצחה לאחר מכן 2-0 את הונדורס ו-2:1 את צ'ילה. וניצחה משמינית הגמר עד הגמר בתוצאה זהה של 1-0. זה התחיל עם פורטוגל בשמינית, פרגוואי ברבע, גרמניה בחצי הגמר וכמובן את הולנד בגמר אחרי הארכה. הנבחרת הספרדית למשחק הזה תכלול את קאסיאס, ראמוס, פויול, פיקה, מארצ'נה, אלונסו, צ'אבי, נאבאס, סילבה, פברגרס, ברונו וייה ולורנטה. הנבחרת המקסיקנית שבסך הכל עשתה את שלה במונדיאל תפתח עם גיילרמו בשער, בהגנה יבלטו לופרז, מארקווז ורודריגז, בקישור ישחקו דוס סנטוס, בארטה והרננדז, בחוד ישחקו עוד דוס סנטוס ועוד הרננדז. שלושה משחקים היו בין השתיים איי פעם שלושתם היו בספרד. פעמיים ניצחה ספרד ומשחק נוסף לא הוכרע. המשחק האחרון בינהם היה לפני תשע שנים. יהיה לספרד משחק לא פשוט, השעה גם תהיה מאוד מאוחרת. אני מסמן כאן 2, ניצחון של אלופת העולם ואלופת אירופה, אך מגבה ב-X מפתיע.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק