פרננדס רצה את כיאל וזימן את אוחיון

ליאור רפאלוב יצא לבדיקות, אך ישחק הערב במשחק האימון הפנימי של נבחרת ישראל נגד עצמה. משה אוחיון ממ.ס אשדוד זומן לסגל לקראת המשחק. פרננדס לכיאל שביקש לא לשחק הערב: תוזמן למשחקים מול מלטה וגיאורגיה

יום רביעי 11 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

אין כמעט נבחרת באירופה שלא תערוך הערב משחק אימון בינלאומי, אבל אחרי שכשל הנסיון למצוא יריבת אימון לנבחרת, נראה שגם הרעיון של המאמן לואיס פרננדס לערוך משחק אימון פנימי, קרס חלקית  והמשחק הערב בשעה 19:00 בין שחקני הנבחרת לבין עצמם, יהיה ללא חלק משחקני המפתח.

כזכור, ממחנה האימונים השבוע נעדרו הקפטן יוסי בניון והשוער דודו אוואט. במהלך השבוע שוחררו מהאימונים גם רוברטו קולאוטי וערן זהבי הפצועים, וביממה האחרנה עוד שני שחקנים שמועמדים להרכב הפתוח, העדיפו לצפות במשחיק מהצד. המדובר בליאור רפאלוב ובירם כיאל.

רפאלוב מתאמן בימים עם כאבים ברגלו. אתמול הודיע רפאלוב לפרננדס כי במהלך האימון גברו הכאבים ברגלו, ולכן הוא יצא הבוקר לבדיקות, אך הוא צפוי לשחק הערב.

כיאל, שחקנה של סלטיק, הוזמן על ידי פרננדס לארוחת הבוקר של הנבחרת ולאחריה התבקש להשתתף במשחק במקומו של רפאלוב, אלא שכיאל שעדיין לא קיבל רשיון העבודה בסלטיק, ביקש להתשחרר, מאחר שהוא עדיין לא מבוטח. במקומו של כיאל זומן לסגל, משה אוחיון, קשרה של מ.ס אשדוד שהיה שייך בשנים האחרונות לסגל הרחב של הנבחרת.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק