שחקני הפועל רג לדין בגין חוזים כפולים

קובי חסן, מור גולן ועומר פרץ יעמדו לדין משמעתי בהתאחדות בשבוע הבא בגין חוזים כפולים שחתמו מול קבוצתם. כבר עתה ברור כי לקבוצה יופחתו 4 נקודות והשחקנים יורחקו למספר משחקים

יום רביעי 11 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
פרשת החוזים הכפולים בהפועל רמת-גן ממשיכה להעמיק ולהסתבך, והיום (רביעי) נודע כי שלושה משחקניה יועמדו כבר בשבוע הבא לדין במשרדי ההתאחדות לכדורגל בגין חתימת חוזה כפול מול המועדון.

קובי חסן, מור גולן ועומר פרץ יהיו אלה שיועמדו לדין וצפויים לעונש הרחקה של מספר משחקים, כאשר הקבוצה תפתח את העונה במינוס של 4 נקודות, כשקיים גם עונש על-תנאי בסך 10 נקודות.

בתוך כך, משכת חקירת רשות המסים על התנהלות הפועל רמת-גן בשנים האחרונות. לאחרונה נחקרו הבעלים הקודם של הפועל ר"ג, ירון קוריס ומאמן הקבוצה בשנה שעברה, יובל נעים. קוריס הוזמן לחקירה לפני כשבועיים ושחרר את עצמו בערבות עצמאית. בסיום העונה שעברה הודיע קוריס שהוא עוזב את הקבוצה מאחר ואין באפשרותו להעמיד תקציביים ראויים על מנת להתחרות בליגת העל. 

בהפועל רמת גן קיבלו את העונש המירבי של הפחתת הנקודות, גם בעיקר כי חשבו מלכתחילה שהעונש עשוי להיות כבד יותר. סעיף האישום נלקח לאחר חקירת משרד החקירות 'ויצמן יער', שנשלחה על ידי ההתאחדות לכדורגל. 

הנהלתה החדשה של הפועל רמת-גן כיום היא בראשות נתן דטנר ועו"ד שחר בן עמי. השניים החליטו ללכת על עסקת הטיעון, במסגרתה יופחתו לקבוצה ארבע נקודות. אתמול הם בצעו רכש משמעותי, כאשר החתימו את שחקני החיזוק הבולגרים דימיטר טלקיסקי ואלין טופוזאקוב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק