נבחרות ישראל סיימו בתיקו 1:1

משחק האימון הפנימי שערכה נבחרת ישראל במחנה האימונים שלה בר"ג הסתיים ללא הכרעה. אליניב ברדה כבש ראשון, אבי סטרול השווה את התוצאה. פרננדס דרש לבעוט כמה שיותר ולחפש מסירות עומק

יום רביעי 11 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
לקראת מוקדמות אליפות אירופה 2012 והמשחק הקרב ובא מול מלטה, אמנם הנבחרת הישראלית נשארה ללא משחק הכנה ראוי היום אחרי ההברזה של חוף השנהב, אבל במקום זה לואיס פרננדס ערך משחק אימון פנימי בין שחקני הסגל שלו.

אז גם במשחק האימון הפנימי לואיס פרננדס עדיין לא הצליח לרשום ניצחון ראשון עם הנבחרת החדשה שלו, אחרי 1:1 בסיום. אליניב ברדה כבש ראשון ואבי סטרול התכבד בשער השיוויון שחתם את התוצאה.

לואיס פרננדס, מאמן נבחרת ישראל, התאכזב מכמות הקהל שהגיעה (250 בלבד) ואמר: "המטרה שלנו היא לנצח את מלטה. זה רק משחק הכנה אבל אני מאוכזב שהגיעו כ"כ מעט אוהדים, אני מצפה שמול מלטה הקהל יבוא לדחוף אותנו"

כובש השער, אליניב ברדה הוסיף בקצרה: "היה עדיף לשחק מול חוף השנהב, יריבה אחרת היא תמיד הכנה טובה יותר. המחנה שלנו היה מצוין, המשחק היה מהיר וזה טוב מאוד".

 מטרת המשחק הייתה כמובן להרשים את המאמן הצרפתי ואת עוזרו, טל בנין, אבל פרננדס גנב את ההצגה כשבחר להיות גם שופט המשחק. הצרפתי הרבה לעצור את המשחק והעיר לשחקניו לבעוט כמה שיותר לשער ולחפש את מסירות העומק. אבי לוזון נכח במשחק האימון וכמוהו עוד כ-250 אוהדים.

המשחק חולק לשלושה משחקונים, כל אחד בין 30 דקות. כל השחקנים חוברו למדי דופק במטרה להמשיך את המעקב אחריהם פיזית, כשנתונים התקבלו לגבי כל דקת משחק.  המצב הראשון במשחק היה של אייל גולסה, שנבלם על-ידי אוהד לויטה אחרי 24 דקות של משחק. בשליש השני החליף לואיס פרננדס את טל בן-חיים שמחלים מפציעה ונתן את ההזדמנות לשי מיימון. 

אחרי 52 דקות של משחק הנבחרת מצאה את הרשת, כשהפעם אוהד לויטה לא יכול היה למנוע זאת. בן סהר מצא את חברו החדש לקבוצה, גילי ורמוט, והאחרון בעט לקורת השער, אבל אליניב ברדה השתלט במהירות על הכדור החוזר וכבש את הראשון של קבוצה א'.

לקבוצה ב' לקח חמש דקות בלבד להגיב על השער של ברדה והגיע השיוויון, גם הפעם בזכות קורת השער: ערבובייה ברחבה העניקה ליואב זיו הזדמנות לכבוש אך שחקנה של מכבי ת"א בעט לעמוד. חברו לקבוצה, אבי סטרול, המשיך את הכדור החוזר והשווה. 1:1 בסיום בין קבוצות נבחרת ישראל.

ההרכבים במשחק:

קבוצה א': אריאל הרוש; דני בונדר, טל בן חיים, תמיר כהן, גל שיש; אמיה טגה, אלמוג כהן, אייל גולסה, גילי ורמוט; בן סהר ואליניב ברדה

קבוצה ב': אוהד לויטה; עודד אלקיים, אבי סטרול, דקל קינן, אדיר טובול; אביחי ידין, אוחיון, יואב זיו, מאור מליקסון, איתי שכטר וברק יצחקי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק