יובל נעים פוטר מבני סכנין

זה היה צפוי, אבל הערב זה קרה רשמית: יובל נעים לא הגיע לאימון הערב של הקבוצה, כשמיד לאחריו הצדדים הגיעו להסדר על גובה הפיצוי ונעים סיים את דרכו עוד לפני שהחלה ליגת העל. עבאס סואן המאמן הזמני

יום רביעי 11 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

זה לא מפתיע אף אחד לאור ההתרחשויות ב-24 השעות האחרונות בין יובל נעים והנהלת בני סכנין, אבל כעת זה רשמי. המאמן שהגיע רק הקיץ לקבוצה מהמגזר הערבי סיים את דרכו במועדון עוד לפני המשחק הראשון בליגת העל. 

הבוקר (רביעי) כבר היה ניתן להבין כי במהלך היום צפויה לצאת ההודעה על סיום דרכו של המאמן, שלאימון הערב כלל לא הגיע. הצדדים קבעו להיפגש לאחר האימון והגיעו להסדר לגבי גובה הפצוי אותו יקבל המאמן. עבאס סואן, עוזר המאמן של הקבוצה, יהיה למאמן הזמני עד שיתמנה מחליף וצפוי להדריך את הקבוצה במשחק גביע הטוטו ביום שבת מול מכבי נתניה.

כזכור, הפיצוץ בין הצדדים החל כשנעים קבע אימון בוקר כרגיל, למרות שאנחנו נמצאים בתקופה של צום הרמאדן ושחקניה הערבים של סכנין נמצאים בצום. בהנהלת סכנין זעמו על נעים, שמצידו לא נשאר חייב ולא הסכים שיתערבו לו באימונים.

כבר ביום ראשון האחרון פרץ עימות בין ראשי סכנין לבין נעים, על רקע החתמתו של שחקן זר לקבוצה. שחקנים רבים פנו ליו"ר אבו סלאח והתלוננו על התנהלותו של נעים, שלא מוכן להתגמש. נעים טען אתמול ש: "בסכנין רגילים שמאמנים מיישרים איתם קו. לי יש את הדרך שלי ולא אתן לאף אחד להתערב לי בשיקולים המקצועיים. אני ממשיך במועדון עד שיגידו לי אחרת".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק