3 המלצות WINNER ליום חמישי

היום יש לנו קצת מנוחה ממשחקי כדורגל. אנו נמליץ היום על שלושה משחקים בלבד, אחד מהליגה הפינית ושניים מהליגה השבדית השניה

יום חמישי 12 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

 .כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

איי.סי. אולו - מיפה 47 - 2 (יחס 2.15)

איי.סי אולו מדורגת במקום ה-13 בטבלה, המקום הלפני אחרון. היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו במחזור האחרון מול מוליכת הטבלה הלסינקי, זאת אחרי שישה הפסדים רצופים. היא תארח היום את מיפה 47 שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשזו אחרי הפסד אחד בחמשת המחזורים האחרונים עם שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. איי.סי אולו בבית עם מאזן של שני ניצחונות ותוצאות תיקו לצד שלושה הפסדים. מיפה בחוץ עם מאזן של שלושה ניצחונות והפסדים ושתי תוצאות תיקו. חמישה משחקים שוחקו בין השתיים אי פעם, מיפה ניצחה בשלושה משחקים, שני משחקים נוספים נסתיימו בתיקו, כך היה גם בסיבוב הקודם בתיקו 1-1 עם שני שערים בדקות האחרונות של המשחק כשאולו הוליכה בדקה ה-82, מיפה השוותה בדקה ה-89. מיפה קבוצה טבוה יותר מאיי.סי אולו, היא גם תפתח בהרכב חזק יותר שכולל את מלך השערים שלה ווטינוב שכבש עד כה תשעה שערים. מיפה תעלה בהרכב של 4-4-2, איי.סי אולו תעלה בהרכב של 4-3-3 התקפי מאוד עם חלוצים לא הכי מוכשרים בליגה. אמנם חזיתי שאולו תקשה על הלסינקי במחזור האחרון, אך הפעם אני סבור שמיפה תעשה את העבודה שלה ותנצח במשחק החוץ הזה.

יונקופינג - נורקופינג - 2 (יחס 1.75)

יונקופינג מדורגת במקום ה-12 בטבלה עם ארבעה משחקים ללא ניצחון כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את מוליכת הטבלה נורקופינג שמגיעה למשחק היום אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. יונקופינג משיגה העונה בבית מאזן לא טוב של שלושה ניצחונות, תיקו ושישה הפסדים. נורקופינג בחוץ משיגה מאזן הפוך עם שישה ניצחונות, תיקו אחד ושלושה הפסדים. בסיבוב הקודם לא התקשתה נורקופינג ודרסה את יונקופינג 3-0 עם צמד של וואפולירוואה זאת אחרי שער של לינדסקוג. בסך הכל שיחקו הקבוצות שבעה משחקים זו מול זו, יונקופינג ניצחה את נורקופינג רק פעם אחת, נורקופינג ניצחה בארבעה מפגשים. יונקופינג הפסידה בבית בארבעה משחקים אחרונים מתוך חמישה. היא קבוצה מאוד חלשה ולדעתי נורקופינג תעשה את העבודה כאן ותשיג ניצחון חוץ חשוב.

ליונגסקילה - אנגלהולמס - X (יחס 2.85)

ליונגסקילה מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבע תוצאות תיקו בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אנגלהולמס שבמקום השישי בטבלה כשזו אחרי ניצחון במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו. ליונגסקילה משיגה העונה בבית מאזן טוב יחסית של חמישה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו והפסד בודד. אנגלהולמס בחוץ עם מאזן של שלושה ניצחונות ותוצאות תיקו לצד ארבעה הפסדים. שתי הקבוצות שיחקו זו מול זו ארבעה משחקים בלבד. בסיבוב הקודם הן נפרדו בתיקו מאופס זאת אחרי שניניצחונות של ליונגסקילה וניצחון אחד של אנגלהולמס. האורחת היא קבוצה טובה יותר מאשר ליונגסקילה אך לדעתי המשחק הזה יהיה שקול מאוד, ולא יוכרע.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק