פילאבסקי וסיידו יפתחו בהרכב

שני הזרים החדשים של מכבי חיפה עברו בבקרה התקציבית וצפויים לפתוח בהרכב הקבוצה במשחק הליגה ביום שבת מול בני יהודה. אלישע לוי: "יש כוונה להתחזק בשחקן נוסף"

יום רביעי 19 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
לאחר שהחליטה מכבי חיפה לרשום למשחקי ליגת העל את שני הזרים שהחתימה בחודש שעבר, הבלם אנדריי פילאבסקי והקשר יאיא סיידו,  נראה כי השניים צפויים לזכות בחולצת ההרכב כבר בבכורה הרשמית במפעל.

השניים עברו בבקרה התקציבית, וכבר באימון הבוקר היום (רביעי) החליט אלישע לוי לתרגל את השניים בהרכב לקראת המשחק ביום שבת מול בני יהודה. אנדריי פילאבסקי, שהרשים את הצוות המקצועי במשחק גביע הטוטו מול מכבי ת"א, יתחרה על חולצת ההרכב&nbsɰ;עם הבלם שי מיימון, כשלצד בחירתו של אלישע לוי יפתח אריק בנאדו. יאיא סיידו יתחרה על המקום במרכז הקישור עם הזר הקולומביאני, ג'ון קולמה.

בתוך כך, ליאור רפאלוב החל להגביר את קצב האימונים והוא צפוי להיות כשיר למשחק הליגה ב"טדי" בשבוע הבא̬ אז תתארח חיפה מול בית"ר ירושלים ומאמנה החדש, רוני לוי.

עוד לפני אימון הבוקר ניצב אלישע לוי לשאלות התקשורת והשיב על אפשרות שסגל הקבוצה עוד יתחזק בחלון ההעברות: "אנחנו לא רוצים להביא שחקן על חשבון שחקני הבית. בצד שמאל של ההגנה לא נתחזק כי יש לנו את עותמן וטוואטחה. יש לנו מטרה להביא שחקן הגנה נוסף".

תגובות

טלספורט בפייסבוק