לקטן חשובה רק הצלחת המועדון

קפטן מכבי חיפה פלט באימון הבוקר כמה מילים מיותרות לעברו של אלישע לוי, שמצידו החליט לזרוק את קטן מהאימון. גורם בחיפה: "קטן לוקח את הדברים באופן אישי, התקרית יכולה להשפיע לטובה"

יום חמישי 12 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 במכבי חיפה מנסים לשדר עסקים כרגיל אחרי ההדחה המבישה מאירופה ע"י דינמו מינסק. אולם, הבוקר הלחץ בחיפה נתן את אותותיו, כאשר אלישע לוי, הרגוע בדרך כלל זרק מהאימון את הקפטן יניב קטן.

התקרית החלה עם חילופי דברים בין יניב קטן למוחמד גאדיר, אחרי שהאחרון בעט בטעות כדור חזק שפגע בראשו של עוזר המאמן, גיורגי דרסיליה. קטן, הגיב למראה התקרית ואמר "זו שכונה, זה לא ייתכן". אלישע לא נשאר חייב ושלח את יניב קטן למקלחת מוקדמת.

בחיפה ימשיכו לנסות ולשדר עסקים כרגיל וממשיכים בהכנות לקראת משחק הדרבי בשבת מול הפועל חיפה בגביע הטוטו. למרות התקרית, יניב קטן צפוי לפתוח בהרכב מול הפועל. 

גורם בחיפה, הגיב על התקרית המביכה: "קטן לוקח את הדברים באופן אישי, הוא לא אהב את הדברים שקרו באימון ולכן העיר על זה. חשובה לו ההצלחה של המועדון". 

אותו גורם הוסיף: "התקרית לא גורמת לנתק בינו לבין אלישע לוי. העניין גם לא יטופל משמעתית. דווקא יכול להיות שיהיה לזה השלכות חיוביות על הקבוצה משום כשדברים יוצאים החוצה הלחץ משתחרר ובמגרש זה בא לידי ביטוי בצורה חיובית"

מי שייעדר מהמשחק בשבת הוא ליאור רפאלוב, שסובל מפציעה בשריר הירך האחורי ולא נטל חלק באימון הקבוצה. ולאדימיר דבאשווילי ופיטר מאסיללה,יחזרו רק מחר ממשחקי נבחרתם וגם הם לא נטלו חלק באימון.

תמונה: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק