4

אייאקס לא תשחרר את סוארז

דיווחים בהולנד: ליברפול הציעה כ-15 מיליון יורו עבור חלוץ נבחרת אורוגוואי, אהלם באייאקס אין כוונה לשחררו בפחות ממחיר כפול. למרות זאת, נראה כי הצעה של 20 מיליון ומעלה תשנה את פני הדברים

יום רביעי 19 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

מאמנה ההולנדיĠשל אייאקס, פרנק דה בור, אמר במסיבת העיתונאים לקראת משחק הליגה של קבוצתו הערב (21:45) מול פיינורד כי הוא משוכנע שחלוץ נבחרת אורוגוואי, לואיס סוארז יישאר בקבוצה לפחות עד סיום העונה הקרובה.

סוארז, שהיה אולי הלהיט הגדול ביותר של המונדיאל האחרון בӓרום אפריקה, הפתיע רבים כשלא התעקש לעזוב את אמסטרדם עוד בקיץ האחרון. כעת, לאחר שליברפול הגישה עבורו הצעה של כ-15 מיליון יורו, נראה היה שהחלוץ בדרך לפרמייר-ליג.

אלא שהנהלת אייאקס אמסטרדם הודיעה לראשי האדומים כי אין בכוונתם לשחרר את החלוץ בפחות ۞-30 מיליון יורו, סכום כפול מזה שהציעו ראשי המרסיסייד. למרות זאת, בתקשורת ההולנדית מדווח כי גם הצעה של למעלה מ-20 מיליון יורו עשויה לשנות את הקערה על פיה ולאפשר לסוארז לעזוב את המועדון.

סוארז בן ה-23 מסיים את חוזהו באמסטרדם רק בעוד כשנתיים וחצߙ, ביוני 2013. נראה כי גם אם ליברפול לא תשפר את הצעתה, סוארז לא יישאר מעבר לחורף הקרוב באמסטרדם ארינה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק