מכת פציעות במכבי לקראת הדרבי

ברק יצחקי לא נטל חלק באימוני מכבי תל אביב בעקבות מתיחה בשריר האחורי ממנה סבל בסוף אימון הנבחרת. גם רוברטו קולאוטי, אבי סטרול והקשר אלברט באניגנ לא אמורים להשתתף בדרבי

יום שישי 13 אוגוסט 2010
אביחי קרבציק
 במכבי תל אביב האמינו כי הדרבי במוצאי שבת מול הפועל תל אביב, יהיה דרבי צהוב. אבל הקבוצה סובלת ממכת פציעות לא פשוטה.

החלוץ המצוין, ברק יצחקי, לא יהיה כשיר למשחק הדרבי בשבת בגביע הטוטו וחמור מכך - בספק למשחק הקבוצה ביום חמישי בחוץ מול פאריס סן ז'רמן במסגרת מוקדמות הליגה האירופית.

יצחקי לא נטל חלק באימון מכבי תל אביב ביום חמישי בערב, בעקבות מתיחה בשריר האחורי ממנה סבל בסוף מחנה אימון הנבחרת השבוע. יצחקי לא ישחק בשבת מול הפועל תל אביב, מאחר שהצוות הרפואי לא ייקח סיכון לגביו, והוא, כאמור,  בספק למשחק מול פאריס סן ז'רמן.

ממכבי תל אביב נמסר כי הצוות הרפואי יעשה כל שניתן כדי שיצחקי יהיה כשיר למשחק הקריטי בצרפת. יצחקי, שהגיע למכבי תל אביב בתחילת הפגרה,  היה השחקן המצטיין של הקבוצה בשבוע שעבר מול אולימפיאקוס.

 אלא שזו לא הבעיה היחידה של אבי נמני, יוסי מזרחי ואיציק עובדיה. מכבי תשחק בשבת גם ללא רוברטו קולאוטי הפצוע, כשאליו הצטרף היום גם הבלם אבי סטרול, שחזר ממחנה הנבחרת עם מתיחה בשריר הירך. שוער המשנה גיא סולומון, סובל משטף דם בעינו, והקשר הקמרוני אלברט באנינג, שמתאושש מפציעה במפשעה, ערך אימון חלקי ביום שישי ולא מתוכנן לקחת חלק במשחק במוצ"ש.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק