10 המלצות WINNER לשישי

משחקי הליגה האירית ומשחקי הליגה הצרפתית השנייה במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 13 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

 ליגה אירית:

בוהמיינס - גאלוויי יונייטד - 1 (יחס 1.20)

בוהמיינס מדורגת במקום השלישי בטבלה והיא אחרי הפסד ותיקו בשני המחזורים האחרונים, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את גאלוויי החלשה שמדורגת במקום השמיני בטבלה. גאלוויי מפסידה במחזור האחרון והיא אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. בוהמיינס בבית עם מאזן טוב של 4-6-1 לעומת גאלויי שבחוץ מפסידה בשישה משחקים ומנצחת בארבעה. בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו 2-2 זאת אחרי שגאלוויי הוליכה פעמיים. בעונה שעברה שני המשחקים בין השתיים הוכרעו, בשני המשחקים זה היה בחוץ, הפעם אני נוטה ללכת לכיוונה של בוהמיינס שלמרות שהיא לא בכושר טוב בשבועיים האחרונים, לדעתי היא תנצח כאן.

בריי וונדרס - סט. פטריק - 2 (יחס 1.20)

בריי סוגרת את הטבלה כשהיא מפסידה פעם נוספת במחזור האחרון והיא רושמת בכך ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים ובסך הכל 17 הפסדים ב-23 משחקים העונה. היא תארח היום את מוליכת הטבלה סט. פטריק שניצחה במחזור האחרון את דרוגהדה והיא אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. בריי בבית עם מאזן עלוב של שתי תוצאות תיקו ועשרה הפסדים. פטריק בחוץ עם מאזן לא מרשים של 4-4-3 אבל לדעתי זה מספיק בשביל לנצח את בריי החלשה.

ספורטינג פינגל - דודלנק - X (יחס 3.00)

פינגל מדורגת במקום החמישי בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה משחקים ללא הפסד עם ניצחון במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את דודלנק שמדורגת במקום השישי בטבלה כשזו לא ניצחה בחמשת המחזורים האחרונים, היא משיגה שתי תוצאות תיקו בשלושת המחזורים האחרונים עם שלושה הפסדים בין לבין. פינגל בבית עם מאזן של 4-4-3, דודלנק בחוץ עם מאזן של 4-2-6. בסיבוב הקודם ניצחה פינגל בדודלנק בתוצאה 2-1. דודלנק לא ניצחה בפינגל בשלושת המפגשים האחרונים שלה שם, אולם היא השיגה בהם שתי תוצאות תיקו. אני מסמן כאן X, אני נוטה להאמין שיהיה משחק דיי שקול, עם יתרון קל של פינגל.


צרפתית שניה:

אביאן - ואן - 1 (יחס 1.70)

אביאן פתחה יפה מאוד את המחזור הראשון עם ניצחון 2-0 מפתיע על מץ, אביאן היא העולה החדשה והיום היא תארח את ואן שבמחזור הפתיחה ניצחה 1-0 טרואה. ואן סיימה את העונה שעברה במקום ה-14 בלבד, היא מתארחת היום אצל אביאן, עולה חדשה שמגיעה למשחק היום חדורת מוטיבציה להשיג את הניצחון השני העונה במיוח דבבית מול הקהל שלהם. אני הולך עם אביאן ומסמן כאן 1.

איסטרס - טור - 2 (יחס 2.70)

איסטרס פתחה את העונה הזו עם תיקו מאופס מול שאטורו. טור מהצד השני ניצחה במשחק מרתק 4-3 את סדאן בבית. את העונה שעברה סיימה טור במקום ה-11 בטבלה, איסטרס סיימה בתחתית הטבלה במקום ה-17 במרחק של נקודה אחת מירידה לליגה השלישית. איסטרטס לא עשתה חיזוקים משמעותיים לקראת העונה הזו, גם טור לא עשתה מי יודע מה שינויים אך לדעתי היא חזקה מאיסטרס ואני מסמן כאן 2.

אנז'ר - בולון - 2 (יחס 2.75)

אנז'ר פתחה את העונה בתיקו מאופס מול דיג'ון בחוץ, היא תארח היום את בולון שנפרדה גם היא בתיקו 1:1 מול קלרמונט במשחק חוץ. אנז'ר סיימה את העונה שעברה במקום החמישי בטבלה, בולון סיימה במקום ה-19 בעונה שעברה בליגה הראשונה והיא ירדה לליגה השניה. המפגש האחרון בין השתיים היה לפני שנתיים, בולון יצאה לאנג'ר וניצחה בקלות 5:1. אני לא אומר שזה יקרה שוב, אבל העדיפות כאן היא של בולון, קבוצה מעט יותר טובה.

טרואה - נאנט - 2 (יחס 2.30)

טרואה פתחה את העונה הזו בהפסד 1-0 בואן. היא תארח היום את נאנט שמגיעה למשחק היום אחרי הפסד 2-0 מול לא מאן במחזור הראשון. טרואה העפילה בתום העונה שעברה מהליגה השלישית לליגה השניה, נאנט מהצד השני לא עשתה עונה גדולה וסיימה במקום ה-15. טרואה ניצחה בעונה שעברה את נאנט במשחק גביע בקלות בתוצאה 4-0 באותו מגרש, זה היה הניצחון הראשון שלה בארבע השנים האחרונות. לפני שתי עונות כשהן שיחקו בליגה השניה, נאנט ניצחה פעמיים 2-0 בבית ובחוץ. ההימור שלי, נאנט תחזור אחרי ההפסד שלה לעניינים ותנצח שוב את טרואה. עם זאת, הייתי מגבה ב-X.

לאבאל - מץ - X (יחס 2.55)

מץ' פתחה את העונה שלה בהפסד מעט מפתיע לעולה החדשה אביאן. היא תתארח היום במשחק חוץ מול לאבאל שפתחה את העונה הזו עם תיקו 1:1 מול רימס במחזור הראשון. לאבאל סיימה את העונה שעברה במקום השמיני בטבלה, מץ סיימה במקום הרביעי והמאכזב במרחק של 4 נק' מארלס שהעפילה לליגה הראשונה. ארבעה משחקים בלבד קיימו השתיים זו מול זו. מץ' ניצחה בשני המשחקים שהיא אירחה את לאבאל, המשחקים בלאבאל נסתיימו שניהם בתיקו, כולל 3:3 מטורף בעונה שעברה שם הוליכה לאבאל 3-1. אני ממשיך עם המגמה הזו, אני מסמן כאן X. מץ' אמנם קבוצה טובה יותר אך לדעתי לאבאל תדע להחזיק אותה כמו שצריך.

לה האבר - אז'קסיו - 1 (יחס 1.55)

לה האבר פתחה את העונה הזו עם הפסד 1-0 לגרנובל, היורדת הטריה. אז'קגסיו מהצד השני ניצחה 1-0 בבית את נימס במחזור הפתיחה. לה האבר סיימה את העונה שעברה במקום השביעי בטבלה, אז'קסיו סיימה במקום ה-13 בטבלה. בשלושת המשחקים האחרונים בין השתיים, ניצחה קבוצת הבית. האחרונה שעשתה זאת היא אז'קסיו שניצחה בעונה שעברה בבית בקלות 3-0. לה האבר ניצחה בשלושת המפגשים האחרונים כשהיא אירחה את אז'קסיו ולכן אני ממשיך עם המגמה הזו ומסמן כאן 1.

לה מאן - רימס - 1 (יחס 1.30)

לה מאן, היורדת הטריה פתחה את העונה שלה עם ניצחון 2-0 על נאנט במחזור הפתיחה. היא תארח היום את רימס שפתחה את העונה בתיקו 1-1 מול לאבאל במחזור הפתיחה. רימס העפילה לליגה השניה בתום העונה שעברה. ארבע מפגשים היו בין השתיים בעבר. בשני המפגשים בלה מאן נפרדו השתיים בתיקו, לה מאן ניצחה בשני משחקי החוץ את רימס. הפעם אני מאמין שיהיה קצת שונה, לה מאן פתחו חזק את העונה ולדעתי הם ינצחו את רימס בקלות.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק